صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

طرح حضور یک روحانی در هر بیمارستان

30 مهر 1387

شهاب نیوز: رییس انجمن پرستاری ایران پیشنهاد کرد که برای تقویت روحیه بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور، حضور یك روحانی در هر بیمارستان ضروری است.

به گزارش خبرنگار شهاب‌نیوز، مهدی محرری رییس انجمن پرستاری ایران روز دوشنبه طی مصاحبه‌ای گفت: هنگامی كه فردی بیمار می‌شود، غیر از نیاز به دارو، مراقبت‌های پزشكی و پرستار، به یك فرد روحانی هم كه قوت قلبی برای لحظات سخت بیماری وی باشد، نیاز دارد.

وی گفت: روحانیون به عنوان كارشناسان معنویت، در روزهای سخت بیماری می توانند تسلی بخش خوبی برای بیماران بستری در بیمارستان‌ها باشند.

محرری با بیان این كه در برخی كشورهای اروپایی یك فرد روحانی در بیمارستان حضور دارد تا در صورت نیاز بر بالین بیمار حاضر شود، گفت: جانبازان كشورمان كه برای درمان به كشورهایی از جمله آلمان اعزام شده اند ، با حضور یك روحانی در بیمارستان آشنا هستند.

وی گفت: هر چند پرستاران می‌توانند با یك لبخند، امید را به دل‌های بیماران بیاورند، اما هرگز نمی‌توان نقش مهم و پر رنگ یك روحانی در لحظات سخت بیماری را نادیده گرفت و از آن چشم پوشید .
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان