صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

راه اندازی سایت کمپین در ایتالیا همزمان با اهدای جایزه حقوق بشر ایتالیا به نسرین ستوده

23 آذر 1387

مدرسه فمینیستی: سایت کمپین یک میلیون امضاء در ایتالیا راه اندازی شد. گروه کمپین در ایتالیا که مدتی است فعالیت های خود را در مورد کمپین یک میلیون امضاء و معرفی آن در ایتالیا آغاز کرده، راه اندازی سایت کمپین ایتالیا را به مناسبت سالگرد حقوق بشر و نیز برگزاری مراسم اهدای اولین جایزه بین المللی حقوق بشر ایتالیا به نسرین ستوده، در 12 دسامبر اعلام کرد. سایت گروه کمپین ایتالیا که به زبان ایتالیایی است را در آدرس زیر می توانید مشاهده کنید:

http://milionedifirme.blogspot.com/

از فعالیت های گروه کمپین ایتالیا، می توان به معرفی کمپین یک میلیون امضاء در برنامه ای با عنوان «برابری و جنبش زنان ایران» که در ایتالیا در نوامبر 2008 برگزار شده بود اشاره کرد. سمینار «برابری و جنبش زنان ایران» توسط سازمان OEW (برای یک دنیای همبسته) تدارک دیده شده بود که در این برنامه «صبری نجفی» از اعضای کمپین ایتالیا در مورد کمپین یک میلیون امضاء به سخنرانی پرداخت. برای برپایی این برنامه اعضای سازمان عفو بین الملل در ونیز و دانشجویان موسسه پداگوژی، اجتماعی و فنی شهر بارسلونا همکاری داشتند.

از دیگر فعالیت های این گروه پوستر و تی شرت در معرفی کمپین یک میلیون امضاء است که عکس آن ها را در زیر می توانید مشاهده کنید:

عکس های زیر مربوط به برنامه «برابری و جنبش زنان ایران» است که در آن اعضای سازمان عفو بین المللی ونیز و اعضای کمپین ایتالیا حضور دارند:
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان