صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

رييس مرکز اطلاع رساني ناجا، عامل درگیری در میدان صادقیه را افراد «لاابالی» دانست

7 اسفند 1386

<:voir_en_ligne:> : عصر ایران

روز جمعه گذشته (4اسفندماه)، در پي برخورد خشونت آميز ماموران گشت ارشاد با يک دختر جوان در ميدان صادقيه، اعتراض اهالي محل و رهگذران را برانگيخت. مردم با تجمع در خيابان و سر دادن شعارهايي عليه نيروي انتظامي، نسبت به اقدام ماموران اعتراض کردند؛ اما نيروي انتظامي از طريق نيروهاي ضد شورش وارد عمل شد و با دستگيري چند تن به اين اعتراض خياباني خاتمه داد. در پي انتشار اخبار و گزارش هاي تصويري اين حادثه در رسانه هاي مختلف، مسئولان نيروي انتظامي مجبور به موضع گيري شدند.

به گزارش عصر ایران، رييس مرکز اطلاع رساني ستاد فرماندهي ناجا گفت: ماجرا از آنجا آغاز شد که ماموران پليس، دختر بدپوششي را براي بردن به مرکز پليس و ارشاد به درون خودروي ناجا منتقل مي کردند که وي در مقابل ماموران مقاومت کرده و اقدام به جيغ و داد مي کند. وي افزود: در اين گيرودار عده اي از افراد حاضر در محل در حمايت از اين دختر به مقابله با پليس مي پردازند و درگيري آغاز مي شود که با سنگ پراکني آنها، به خودروهاي پليس نيز آسيب مي رسد.

سرهنگ مهدي احمدي، با "لاابالي" خواندن حمله کنندگان به پليس گفت: اين افراد معمولاً در آن حوالي پرسه مي زنند و عمدتاً نيز داراي سوابق سوء هستند. وي افزود: در حمله آنها به پليس که با سنگ صورت گرفت، دختري که ماجرا از وي آغاز شده بود نيز توسط اين افراد مجروح شد که پليس او را به بيمارستان منتقل کرد. احمدي همچنين از دستگيري ۸ نفر از اين افراد خبر داد و گفت: بازداشت شدگان، کساني بودند که مردم را به اقدام عليه پليس تحريک مي کردند.

به گفته رييس ستاد اطلاع رساني ستاد فرماندهي ناجا، پليس در ميدان صادقيه همچنان استقرار دارد و به "ارشاد" افراد بدپوشش مي پردازد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان