صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

توبيخ رانندگاني كه براي نماز نمي ايستند

5 دی 1387

تابناک: رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با هشدار به رانندگان اتوبوسي كه شئونات اسلامي را رعايت نمي‌كنند، گفت: بر اساس طرحي كه بزودي در سراسر كشور به اجرا در مي‌آيد تا لغو پروانه اين افراد اقدام مي‌شود.

سردار محمد رويانيان در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تشكر از رانندگان منظمي كه در ناوگان حمل مسافر فعاليت مي‌كنند، افزود: متاسفانه بر اساس اطلاعات رسيده تعدادي از رانندگان شئونات اسلامي را رعايت نكرده و براي نماز توقف نمي‌كنند و يا نسبت به پخش موسيقي‌هاي غيرمجاز در اتوبوس خود اقدام مي‌كنند.

وي افزود: بر اساس طرحي كه بزودي جزئيات آن اعلام مي‌شود اين دسته از رانندگان از طريق پليس‌راه استان‌ها احضار و پس از اخذ تعهد، در صورت تكرار مجدد، پروانه فعاليت آنها 3 ماه لغو مي‌شود.

رييس پليس راهور ناجا با تاكيد بر اينكه فضاي داخل اتوبوس، فضايي عمومي است و رانندگان بايد به سلايق تمام مسافران اتوبوس توجه كنند به ايسنا گفت: رانندگان حق ندارند بانوان را در رديف پشت سر خود حتي اگر خانواده‌شان باشند، سوار كنند.

وي در پايان اظهار اميدواري كرد كه رانندگان اتوبوس همانند گذشته با همكاري با راهنمايي و رانندگي سفر خوشي را براي شهروندان به ارمغان آورند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان