صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فراخوان زنان فلسطینی و اسرائیلی برای پایان حمله نظامی اسرائیل به غزه

11 دی 1387

کانون زنان ایرانی: کمیسیون بین المللی زنان که یکی از موسسات وابسته به سازمان ملل است با صدور بیانیه ای خواهان توقف فوری حمله نظامی اسرائیل به نوار غزه شده است . جنگی که در همین دو- سه روز زندگی بیش از 320 نفر را گرفته است .

بنا بر اطلاعیه این سازمان بین المللی " کشتاری که هم اکنون در غزه در جریان است فقط آتش اختلاف بین دوطرف را تشدید خواهد کرد و باقی مانده امید اندک به ایجاد صلح بین مردم اسرائیل و فلسطین را از میان خواهد برد .

موسسه بین المللی زنان وابسته به سازمان ملل از همه نهادهای بین المللی و سازمان جهانی خواسته که یک صف آرایی جهانی برای پایان دادن فوری به این اقدام بلاهت بار و حفاظت از شهروندان بی گناه و همینطور کاهش فجایع انسانی که هر لحظه شدت بیبشتری می گیرد ، تشکیل دهند .

این موسسه بین المللی همچنین خواسته که به دولت جدید آمریکا که به زودی بر سر کار خواهد امد فشار وارد شود تا مذاکرات صلح بین اسرائیل و فلسطین بر اساس طرح " ابتکار صلح اعراب " از سر گرفته شود . چرا که این تنها راه پایان دادن به اشغال و دستیابی به یک صلح پایدار بین اسرائیل و فلسطین و منطقه خاورمیانه است .

موسسه بین المللی زنان ، ائتلافی است از زنان فلسطینی ، اسرائیلی و زنان دیگر نقاط جهان که هدف آن ایجاد صلح هدفمند و پایدار بین اسرائیل و فلسطین است . این موسسه در سال 2005 در زیر مجموعه صندوق زنان ملل متحد تشکیل شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان