صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

حمله به منزل شیرین عبادی

12 دی 1387

روابط عمومی کانون مدافعان حقوق بشر: صبح روز پنجشنبه 12 دی ماه 1387 جمعی 150 نفره با حضور در مقابل منزل شیرین عبادی و طرح این شعار که «عبادی حمایت می کند، اسراییل جنایت می کند»، به تخریب تابلوی وکالت شیرین عبادی و لگدکوب کردن آن پرداختند. این اقدام و طرح چنین شعارهایی در حالی صورت گرفته است که «کانون مدافعان حقوق بشر» با صدور اطلاعیه ای در محکومیت خشونت های صورت گرفته در نوار غزه، خواستار سرعت عمل مجامع بین المللی و حقوق بشری شده بود. همچنین اعضای کانون مدافعان حقوق بشر از جمله شیرین عبادی رییس این کانون در مصاحبه های مختلف بر حفظ کرامت انسانی فلسطینیان و ممانعت از کشتار مردم فلسطین تأکید کرده بودند. در هر صورت جمع معترض در مقابل منزل شیرین عبادی پس از حضور پلیس متفرق شدند.

چند روز پیش از این نیز پنج نفر که خود را مأمور مالیاتی معرفی می کردند با حضور در دفتر وکالت شیرین عبادی، دو عدد کیس کامپیوتر و برخی از اموال این دفتر وکالت را با خود بردند. این اقدام پس از پلمپ دفتر کانون مدافعان حقوق بشر انجام شد.

متن این خبر را در انگلیسی می توانید در لینک زیر بخوانید:

Shirin Ebadi’s Home Raided
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان