صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

انحلال تیم فوتبال بانوان اسنقلال تهران: به بازيكنان خود در اين مدت گفتم حرف نزنند و سكوت كنند

9 بهمن 1387

مدرسه فمینیستی : در پی انتشار خبر ديدار دوستانه تيم هاى نوجوانان پسران و دختران باشگاه استقلال در ورزشگاه مرغوبکار تهران ٬ تیم بانوان استقلال منحل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز سه شنبه هفته جاری اتفاقی روی داد که برای نخستین بار در ورزش کشور شاهد آن بوده ایم. در این روز تیم های فوتبال نوجوانان استقلال و تیم فوتبال بانوان این باشگاه دیداری با یکدیگر داشته اند که با اعتراض مسئولان ورزش و معاون فرهنگی ، حقوقی و امور مجلس سازمان تربیت بدنی مواجه شده است.

به گزارش شیرزنان درپى انتشار اين خبر مسوولان سازمان تربيت بدنى و باشگاه استقلال به شدت نسبت به اين اتفاق واكنش نشان دادند و خواهان برخورد با متخلفان شدند.

باشگاه استقلال هم بلافاصله در اين باره بيانيه اى صادر كرد. در بيانيه اين باشگاه آمده است :"از آنجايى كه مسووليت آكادمى باشگاه برعهده‌ى عليرضا منصوريان است،‌ مديريت باشگاه استقلال طى مذاكره‌ تلفنى به آقايان منصوريان و خرمگاه به همراه نماينده‌ى ويژه مديرعامل، ماموريت دادند كه اين موضوع مورد بررسى قرار گيرد تا صحت و سقم آن مشخص شود."

بعد از اظهار نظرهای متفاوت و اعتراضات صورت گرفته به این امر بالاخره جلسه رسیدگی به دلایل برگزاری دیدار تیم فوتبال نوجوان پسر باشگاه استقلال با تیم فوتبال بانوان بزرگسال این باشگاه برگزار شد.
كميته‌ي انضباطي باشگاه درباره‌ي مسايل پيش آمده در سه‌شنبه‌ي گذشته تصميمات زير را اتخاذ كرد:
 1- محمد خرمگاه مدير فني آكادمي باشگاه استقلال؛ محرومحيت از كليه‌ي فعاليت‌هاي ورزشي در باشگاه استقلال از امروز به مدت يك سال و مبلغ 50 ميليون ريال جريمه‌ي نقدي.
 2- خانم پورنادر؛ سرمربي تيم بانوان استقلال؛ محروميت از كليه‌ي فعاليت‌هاي ورزشي در باشگاه استقلال از امروز به مدت يكسال.
 3- اردستاني سرمربي تيم نوجوانان استقلال؛ محروميت از كليه‌ي فعاليت‌هاي ورزشي در باشگاه استقلال به مدت شش ماه و 20 ميليون ريال جريمه‌ي نقدي.
 4- عليرضا منصوريان مسوول آكادمي فوتبال باشگاه استقلال تهران؛ توبيخ كتبي و جريمه‌ي نقدي به مبلغ 50 ميليون ريال.

اما اقدام دیگری که در مواجهه با این امر انجام گرفت ٬ انحلال تیم فوتبال بانوان باشگاه استقلال تهران است .

به گزار ش ایسنا سعیده پورنادر ضمن تایید این خبر گفت : امروز تلفني خبر را يكي از مسوولان باشگاه استقلال به من گفت و قرار است چهارشنبه به باشگاه بروم تا از صحت وسقم خبر مطمئن شوم. خبر بسيار غير منتظره‌اي بود و از شنيدن آن شوكه شدم. در جلسه‌ي كميته‌ي انضباطي هم گفتم اگر خطايي شده من را جريمه كنيد، ولي به تيم كاري نداشته باشيد. وي با گله‌مندي از عملكرد بعضي روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها گفت: وقتي يك حادثه رخ مي‌دهد، به ياد ورزش بانوان مي‌افتند. چرا آن زمان كه آمادگي داشتيم و با پوشش و حجاب كامل ورزش مي‌كرديم كسي نيامد از تيم ما بنويسد؟ وقتي كه چنين مساله‌اي مطرح شد، همه پشت دارت تيراندازي پنهان شدند و از آن پشت مدام به ما شليك كردند تا آنجا كه ما را از صحنه حذف كنند. هيچ كس نيامد ببيند كه 20 تيم فوتبال بانوان در ليگ حاضر هستند چ
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان