صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اخبار زنان بازداشت شده: 9 روز از بازداشت هنگامه شهيدی می گذرد / مهسا امرآبادی با خانواده اش تماس گرفت / از ژیلا بنی یعقوب و شیوا نظرآهاری خبری نیست

18 تیر 1388

بازداشت هنگامه شهيدی و جوابيه وی به روزنامه کيهان قبل از بازداشت

سهام نیوز: خانم شهيدی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان تهران از روز سه شنبه ۹ تير در بازداشت به سر می برد. قابل ذکر است روزنامه کيهان اتهامی را به وی وارد نموده بود و چون اين روزنامه جوابيه خانم شهيدی را درج ننموده است، حزب اعتماد ملی اين جوابيه را به اطلاع عموم می رساند.

 بنام خدا
 مدير مسئول محترم روزنامه کيهان
 بازگشت به گزارش مندرج در شماره ۱۹۳۹۰ مورخ ٣٠/٠٣/١٣٨٨ ذيل عنوان " همکاری تنگاتنگ ستاد سبز پوشان و شبکه های ماهوراه ای وابسته به سيا" (صفحه دوازدهم)، شايسته است برابر قانون مطبوعات توضيحات ذيل را منتشر فرماييد.

۱-اينجانب هرگز خبرنگار هيچ شبکه خبری و ماهواره ای خارجی نبوده و نيستم؛ و به رغم احترامی که برای جناب آقای مهندس مير حسين موسوی قائل هستم، هيچ گونه عضويت و همکاری با ستاد ايشان نداشته ام . برای مزيد اطلاع شما و خوانندگان محترمتان تاکيد می کنم که تا اين لحظه عضو حزب اعتماد ملی هستم و به عنوان مشاور بانوان جناب آقای کروبی فعاليت سياسی و انتخاباتی خود را دنبال می کنم.
۲-تلاش آن روزنامه که با اموال عمومی اداره می شود، برای پرونده سازی و انتصاب فرزندان اين مرز و بوم به بيگانگان و معرفی آنها به عنوان عوامل سرويس های اطلاعاتی، موضوع جديدی نيست، از اين رو ضمن هشدار و يادآوری "روز حساب"، اميدوارم از قادر متعال و مردم شريف ايران به خاطر اين رويه غير قانونی و مغاير با اصول اخلاقی و اسلامی، طلب عفو کنيد.

۳- رويکرد اخير روزنامه کيهان در مغايرت آشکار با منويات مقام رهبری که فرمودند در اين انتخابات همه کانديداها فرزندان انقلاب بوندند و رقابت در چارجوب سليقه های درون نظام انجام شد و ... می باشد. بنده به عنوان يک فعال سياسی- اجتماعی قادر به درک رويه روزنامه کيهان نيستم. شما چگونه و با چه هدفی در تلاش هستيد تا ستاد های انتخاباتی و فرزندان اين سرزمين را عامل بيگانگان معرفی کنيد؟ با کدام حجت شرعی اينگونه بی پروا به افراد تهمت می زنيد؟

۴- در مورد آنچه که ارايه گزارش از "اوضاع سياه تهران" به اينجانب نسبت داده شده است، نکات ذيل قابل توجه می نمايد: اول: روزی که از شبکه فارسی بی بی سی صدای من پخش شد، اوضاع و نحوه برخورد ماموران و افراد لباس شخصی با مردم معترض به نتيجه انتخابات، به قدری نامناسب و تألم برانگيز بود که احساسات هر ناظری را جريحه دار می کرد؛ بنده نيز به عنوان يک بانوی محجبه ايرانی که فقط ناظر عبوری صحنه بودم از ضرب و شتم بی نصيب نماندم.

دوم: اينجانب تا اين لحظه از انتصاب شبکه فارسی بی بی سی به سرويس اطلاعات امريکا (سازمان سيا) بی اطلاع بوده و هستم و آن روزنامه محترم هم تاکنون اسناد و مدارک تاييد کننده اين ادعا را ارايه نکرده است.

سوم: بر اساس قانون موجود کشور، ممنوعيتی برای مصاحبه با شبکه های خبری و ماهوراه ای وجود ندارد. شاهد مثال اين ادعا،مصاحبه های متعددی است که مقامات رسمی کشور با انواع و اقسام شبکه های خبری خارجی انجام می دهند. در مورد شبکه فارسی بی بی سی که اين روزها عامل استعماری و ... معرفی می شود، شاهد مصاحبه عضو ستاد انتخاباتی آقای احمدی نژاد با آن بوده ايم. دليل ديگر عدم منع قانونی شبکه های خبری خارجی، صدور مجوز حضور و فعاليت بسياری از آنها در کشور است.

چه
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان