صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

امام جمعه مشهد: افراد بی‌حجاب باید به عنوان یك مجرم تحت پیگرد قانونی قرار گیرند

منبع: ایرنا-16 فروردین 1387

<:voir_en_ligne:> : موج نو (روزنامه صبح دانشگاه تبریز)

به گزارش ایرنا: امام‌جمعه مشهد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته از مسوولان قضایی و امنیتی خواست با معضل بی‌حجابی با قاطعیت برخورد كنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد علم‌الهدی افزود: بی‌حجابی در جامعه اسلامی ما یك جرم است و افراد بی‌حجاب باید به عنوان یك مجرم تحت پیگرد قانونی قرار گیرند. وی ادامه داد: بی‌حجابی منشا اكثر ناهنجاریهای اجتماعی است. او تصریح كرد: برخی مسوولان بر اساس یك منطق غلط عنوان می‌كنند معضل بی حجابی را باید با یك سری فعالیتهای فرهنگی برطرف كرد در صورتی كه بی حجابی بایستی به عنوان یك جرم با قاطعیت و قدرت براندازی شود.

وی گفت: در طرح عفاف و حجاب مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو سال گذشته، برای همه دستگاه‌های اجرایی، قضایی و امنیتی وظایف قانونی به منظور برخورد و ریشه‌كنی معضل بی‌حجابی پیش بینی و تنها ‪ ۲۱‬وظیفه قانونی برای نیروی انتظامی تعیین شده است. خطیب جمعه مشهد اضافه كرد: اگر هر یك از دستگاه‌های اجرایی، قضایی و امنیتی از وظایف قانونی خود در برخورد با معضل بی‌حجابی كوتاهی كند قانون شكن هستند و مردم آنها را بازخواست می‌كنند.

حجت‌الاسلام‌والسلمین علم‌الهدی گفت: انقلاب اسلامی ما به بركت رشادت و جانفشانی هزاران شهید و ایثارگر به پیروزی رسیده و شهدای بسیاری در راه دفاع از كشور جان خود را فدا كردند لذا نباید در چنین جامعه اسلامی و انقلابی معضل بی‌حجابی وجود داشته باشد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان