صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تماس تلفنی مهدیه گلرو با خانواده اش

23 دی 1388

جرس: مهدیه گلرو دانشجوی محروم از تحصیل بازداشتی در تماسی تلفنی با خانواده اش از خروج خود و همسرش، وحید لعلی پور، از سلول انفرادی خبر داد.

به گزارش جرس، گلرو در این تماس تلفنی گفته است که از حدود یک هفته پیش با تمام شدن بازجویی ها به سلول های دو نفره بند 209 منتقل شده است. اما وضعیت سلولش بسیار نا مناسب و سرد است.

وی همچنین از خانواده خود و همسرش خواسته تا برای ملاقات با آنها پنج شنبه این هفته به زندان اوین بروند.

از سویی دیگر بعد از گذشت بیش از 40 روز از بازداشت این زوج، به تازگی و با پیگیری خانواده مهدیه و همسرش پرونده آنها به شعبه 12 بازپرسی دادگاه انقلاب ارجاع شده است.

همچنین شعبه 12 دادگاه انقلاب که درست یک روز پیش از بازداشت این فعال دانشجویی حکم یک سال حبس تعلیقی را برای او صادر کرده بود به خانواده گلرو گفته است که حکم به اجرای احکام فرستاده شده است.

مهدیه گلرو و همسرش از یازدهم آذر ماه بازداشت شده و بیش از یک ماه را در سلول های انفرادی بند 209 زندان اوین بسر برده اند. این در حالی است که وحید لعلی پور ، همسر مهدیه گلرو هیچ گونه فعالیت سیاسی یا مدنی نداشته و احتمالا به دلیل تحت فشار قرار دادن مهدیه بازداشت شده است.

گلرو دانشجوی محروم از تحصیل دانشگاه علامه آذر ماه سال گذشته نیز به دلیل تحصن در اعتراض به محرومیت از تحصیل به همراه سه نفر دیگر از دانشجویان دانشگاه علامه بازداشت شده بود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان