صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مديركل بانوان وزارت آموزش و پرورش : ازدواج موقت و مجدد فرع است‏ هر روز به آن نپردازيم

27 دی 1388

ایلنا: مديركل بانوان وزارت آموزش و پرورش معتقد است ازدواج موقت و مجدد در واقع مانند پله‌هاي اضطراري يك برج بلند هستند و اينكه مسوولان هر روز از آن دم مي‌زنند و اين مسائل را در جامعه مطرح مي‌كنند صحيح نيست، بلكه بايد به جوانان كمك كرد كه ازدواج آگاهانه و پايدار را براي خود پايه‌ريزي كنند.

مهري سويزي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا گفت: مسوولان جامعه نبايد با طرح بحث‌هاي مربوط به ازدواج موقت و ازدواج مجدد كه فرع محسوب مي‌شود، جامعه را از پرداختن به مسائل اصلي جامعه دور كنند.

او گفت: نسل جوان ما بايد به تشكيل خانواده به شكل صحيح آن فكر كنيد زيرا اگر خانواده درستي براثر ازدواج تشكيل شود، ازدواج مي‌تواند پاسخگوي سه نياز جوانان يعني تمتع جنسي، تمناي عاطفي و تعهد انساني باشد.

مديركل بانوان وزارت آموزش و پرورش تصريح كرد: مسوولان مملكتي بايد به فكر ازدواج آسان، آگاهانه و استوار براي جوانان كشور باشند و در جهت تامين امكانات براي ازدواج آنها و فرهنگ‌سازي براي اينكه جوانان را به سوي ازدواج سوق دهند، تلاش كنند نه اينكه حرف‌هايي بزنند و جامعه را دچار جذر و مدهاي ذهني مداوم كرده و روح جوانان را خسته و فرسوده كنند.

سويزي گفت: ازدواج مجدد و ازدواج موقت پله‌هاي اضطراري يك برج بلند است و هيچ‌كس هر روز از پله‌هاي اضطراري يك برج بالا نمي‌رود.

مديركل بانوان وزارت آموزش و پرورش تاكيد كرد: ما بايد تشكيل خانواده را تبديل به آسانسور كنيم و ازدواج موقت و مجدد را پله‌هاي اضطراري براي موارد خاص و سوژه‌هاي ويژه بدانيم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان