صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مهسا امرآبادی: مسعود باستانی را به زندان رجایی شهر کرج منتقل کرده اند

6 بهمن 1388

تا آزادی روزنامه نگاران زندانی- مسعود باستانی روزنامه نگار به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.
مهسا امرآبادی همسر این روزنامه نگار با بیان این خبر، گفت: مسعود صبح روز سه شنبه در تماسی از انتقال خود به زندان رجایی شهر خبر داد.

امرآبادی ضمن اعتراض شدید به این انتقال ادامه داد: روحیه مسعود بسیار بد بود و خیلی ضعیف صحبت می کرد. مسعود یک روزنامه نگار است نمی دانیم دلیل واقعی انتقال او به زندان رجایی شهر که زندانی بسیار بد با شرایط بسیار نامناسب است را نمی دانیم. در این زندان زندانیانی با جرایمی از قبیل قتل و دزدی و جرایمی از این دست نگه داری می شود و این برای خانواده مسعود بسیار نگران کننده است.

وی افزود: به مسعود حکمی را نشان داده اند که در آن دستور آقای صلواتی برای انتقال او به رجایی شهر بود و دلیل آن برگزاری کلاس های روزنامه نگاری برای زندانیان بند 350 اوین عنوان شده بود. در حالی که مسعود به هیچ عنوان آموزش روزنامه نگاری نداده است و این موضوع به شدت تکذیب می شود.

امرآبادی گفت: ما به شدت اعتراض داریم و به شدت نگران وضعیت سلامتی مسعود هستیم. چرا که او تنها یک روزنامه نگار است و طبق اصل تفکیک زندان ها، جای مسعود در رجایی شهر نیست.نمی دانم واقعا دلیل این همه فشار بر مسعود چیست. من بسیار نگران وضعیت او هستم و از مسئولین خواهش می کنم او را به همان اوین برگردانند.

مسعود باستانی روزنامه نگار، در تاریخ 14 تیر ماه بازداشت شد و دادگاه بدوی او را به 6 سال حبس تعزیری محکوم کرده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان