صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

جلوگیری از ملاقات سمیه رشیدی با خانواده‌اش علیرغم وعده قبلی

10 بهمن 1388

کمیته گزارشگران حقوق بشر - روز پنج‌شنبه 8 بهمن‌ماه، علیرغم اینکه سمیه رشیدی طی تماسی تلفنی اعلام داشته بود که بازجویان پرونده اجازه ملاقات داده‌اند، مسئولین زندان از ملاقات این فعال جنبش زنان با خانواده‌اش جلوگیری به عمل ٱوردند.

گفتنی است خانواده رشیدی در مشهد زندگی می‌کنند و برای ملاقات فرزندشان این راه طولانی را پیموده بودند که با مخالفت مسئولان قضایی پس از گذشت 40 روز از بازداشت سمیه، نتوانستند فرزندشان را ملاقات کنند.

لازم به ذکر است وکلای پرونده این فعال جنبش زنان، افروز مغزی و زهره ارزنی نیز علیرغم ارائه درخواست کتبی توسط سمیه رشیدی هنوز موفق به ملاقات با موکل خود نشده‌اند.

سميه رشيدي شنبه 29 آذر ماه سال جاري و پس از احضاريه اي كه طي تفتيش منزل به او ابلاغ شده بود به دادگاه انقلاب مراجعه كرد و بعد از حضور در دادگاه انقلاب بازداشت و روانه زندان اوین شد.وي از فعالان کمپین یک میلیون امضاست رشيدي همچنین در سال تحصیلی جاری به دلیل ستاره دار شدن از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان محروم شد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان