صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه معتمدآريا جايزه "دوچرخه طلايی" را از فستيوال "وزول" دریافت کرد

17 بهمن 1388

گویا: به گزارش خبرنگار اعزامی فرهنگسرای پويا به جشنواره «وزول»، فاطمه معتمدآريا که سال گذشته رئيس هيئت داوران جشنواره آسيايی FICA «وزول» در فرانسه را به عهده داشت، امسال طی مراسم با شکوهی با حضور شهردار شهر « وزول» به خاطر يک عمر فعاليت سينمايی و دفاع شجاعانه از آزادی موفق به دريافت جايزه افتخاری جشنواره «وزول» شد.

فاطمه معتمدآريا پس از دريافت اين جايزه اعلام کرد: من اين جايزه را به دو تن از همکارانم جعفر پناهی و مجتبی ميرطهماسب که به دليل عدم امکان خروج از ايران در اين مراسم حضور ندارند تقديم می کنم.

جشنواره بين المللی فيلم های آسيا از روز بيست و نه ژانويه تا روز دو فوريه درشهر "وزول" واقع در غرب فرانسه برگزار شد. از سی هزار ساکنان شهر «وزول» و حومه سال گذشته بيست و شش هزار نفر از اين جشنواره استقبال کرده اند.

هم چنين در ميزگرد بيستمين سالگرد «نت پک» Netpac (شبکه گسترش سينمای آسيا» که با حضور اعضا و خانم «آرونا وسادوف» رئيس اين شبکه سينمايی برگزار شد، همراهی و همبستگی نت پک با سينماگران ايرانی اعلام گرديد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان