صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تجاوز به هشت دختر دبستانی توسط معلمی در روستایی از توابع مریوان

25 بهمن 1388

خبرگزاری هرانا - یک معلم در روستای از توابع مریوان به هشت کودک دبستانی تجاوز جنسی کرد و در محکومیت این اقدام غیر انسانی عده ای اهالی روستا در مقابل فرمانداری و آموزش و پروش تجمع اعتراضی برپا کردند.

به گزارش هرانا، هفته گذشته مشخص گردید که 8 دختر کلاس دوم ابتدایی، ساکن روستای " رزآب "از توابع مریوان توسط معلم خود به نام " پ. و" مورد تجاوز جنسی " اورال سکس" قرار گرفته اند.

این معلم در چندین مورد دیگر سابقه تجاوز داشته است که از جمله آن می توان به تجاوز به دانش آموز دختر کلاس پنجم ابتدایی در روستای " نیاوا" اشاره کرد که به سبب آن نیز به تحمل حبس محکوم و از اداره آموزش و پرورش اخراج شد، اما در نهایت مجددا به آموزش در مدارس اشتغال پیدا کرد.

گزارشات حاکی از آن است که جمعی از اهالی روستای رزآب، در مقابل فرمانداری وآموزش و پروش شهرستان سروآباد تجمع کرده و اعتراضات شدید خویش را نسبت به این عمل غیر انسانی ابراز کرده اند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان