صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

حجت‌الاسلام صدوقی: بايد محيطي امن براي فعاليت‌هاي اجتماعي زنان فراهم شود

1 اسفند 1388

ایلنا: نماينده ولي فقيه در استان یزد با اشاره به نقش و جايگاه زنان در اسلام و انقلاب گفت:بايد محيطي امن براي فعاليت‌هاي اجتماعي زنان فراهم شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد،حجت‌الاسلام والمسلمين صدوقي در دیدار با نمایندگان تشکل‌های زنان استان یزد افزود: پيامبر اكرم احترام به زن را نشانه كرامت نفس و بي‌احترامي به زنان را نشانه پستي نفس بيان مي‌كنند.

امام جمعه يزد تصريح كرد نقش زنان بزرگواري چون حضرت زهرا (س) و حضرت زينب (س) در احياي اسلام را هرگز نمي‌توان ناديده گرفت.

نماينده ولي‌فقيه در استان هم‌چنين با اشاره به نقش زنان در صحنه‌هاي مختلف انقلاب اسلامي و دفاع مقدس گفت:بايد تلاش كنيم جايگاه واقعي زنان كه همان نقش تربيتي است و مورد نظر اسلام است به آنان داده شود.

صدوقی ادامه داد: وظيفه همه بويژه روحانيت، دستگاه‌هاي فرهنگی و مسئولان است كه به نقش زن در تربيت نسل آينده بيشتر بها دهند. تربيت بدون محبت، مهرباني، صبر و حوصله امكان پذير نيست و يكه تاز ميدان تربيت، زنان هستند.
نماينده ولي فقيه در استان افزايش سن ازدواج و بالا رفتن آمار طلاق را بسيار نگران كننده و ناشي از دوري از فرهنگ اسلامي و در نتيجه سخت گيري در ازدواج، افزايش مهريه‌ها و چشم و هم چشمي ها دانست كه خطري عظيم براي جامعه محسوب مي شود و بايد فكري اساسي براي حل آن كرد.بايد محيطي امن براي فعاليت‌هاي اجتماعي، فرهنگي و ورزشي بانوان فراهم شود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان