صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

رئیس مرکز امور زنان: سازمان‌هاي مردم نهاد در حوزه زنان را شناسايي و با آنها تعامل مي‌كنيم

3 اسفند 1388

ايلنا: مشاور رئيس‌جمهور و رئيس مركز امور زنان و خانواده مستندسازي و ساماندهي اطلاعات و آمار سازمان‌هاي مردم نهاد زنان و خانواده و راه‌اندازي بانك اطلاعات و تدوين و انتشار شناسنامه فعاليت سمن‌هاي مرتبط مهم‌ترين راهكار دستيابي به تعاملات مستمر و منطقي مركز با سازمان‌هاي مردمي دانست.

مريم مجتهدزاده در گفت‌و‌گوي اختصاصي با خبرگزاري ايلنا گفت: توان افزايي، تعامل و همكاري بيشتر مركز اموز زنان و خانواده با سازمان‌هاي مردم نهاد فعال در حوزه زنان و خانواده در گرو شناخت وضعيت موجود و شناسايي قابليت‌هاي آنهاست.

مجتهدزاده افزود: مركز امور زنان و خانواده تقويت ارتباط و تعامل پويا و موثر و نيز بررسي و شناسايي قابليت‌ها، توانمندي‌ها و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود سازمان‌هاي مردم نهاد اين حوزه و جلب و جذب همكاري آنها در پرداختن به مسائل و رفع مشكلات مبتلا به امور زنان و خانواده را در اولويت برنامه‌هاي خود دارد.

او اضافه كرد: مستندسازي و ساماندهي اطلاعات و آمار سازمان‌هاي مردم نهاد زنان و خانواده و راه‌اندازي بانك اطلاعات و تدوين و انتشار شناسنامه فعاليت سمن‌هاي مرتبط مهم‌ترين راهكار دستيابي به تعاملات مستمر و منطقي مركز با سازمان‌هاي مردمي است.

مشاور رئيس‌جمهور با اشاره به اينكه واحد سازمان‌هاي مردم نهاد معاونت امور اجتماعي و توسعه مشاركت‌هاي اين مركز طرح عملياتي و فرم بانك اطلاعات سازمان‌هاي مردم نهاد زنان و خانواده را تهيه و تنظيم كرده است، تصريح كرد: با اجراي طرح‌هاي اطلاعاتي مي‌توان به شناخت دقيق از وضعيت موجود سمن‌ها، مشكلات و چالش‌هاي پيش‌روي آنها، مطالبات و ظرفيت‌هاي سازمان‌هاي مردم نهاد زنان و خانواده داراي مجوز و ثبت شده در كليه مناطق روستايي، عشايري و شهري كشور دست يافت.

مشاور رئيس‌جمهور در پايان ميزان حضور و تاثيرگذاري سمن‌هاي حوزه زنان و خانواده در اداره امور جامعه را زمينه برنامه‌ريزي دقيق براي توان‌افزايي، تعامل و همكاري بيشتر و موثر مركز با سازمان‌هاي مردمي اعلام كرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان