صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تهران قهرمان ايروبيك ژيمناستيك بانوان ايران شد / شگفتی زن باردار در المپیک زمستانی

3 اسفند 1388

شگفتی زن باردار در المپیک زمستانی

کریستی مور، زن ۳۰ ساله کانادایی، دومین زن باردار تاریخ رقابت های المپیک زمستانی است.

ماگدا جولین سوئدی در رقابت های المپیک ۱۹۲۰ آنتورپ به عنوان اولین زن باردار شرکت کننده در المپیک زمستانی موفق شد در اسکیت نمایشی مدال طلای این بازی ها را از آن خود کند.

مور کانادایی که پنج ماه و نیمه باردار است، در رقابت های کرلینگ (شبیه بازی بولینگ اما بر روی یخ) به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشورش حضور یافته که این امر توجه رسانه ها را به عنوان یک موضوع نادر به خود جلب کرده است.

تیم کانادا بخت نخست قهرمانی در رقابت های کرلینگ بیست و یکمین دوره بازی های المپیک زمستانی است.

تهران قهرمان ايروبيك ژيمناستيك بانوان ايران شد

اولين مرحله از رقابت‌هاي قهرماني ايروبيك ژيمناستيك بانوان به ميزباني يزد به پايان رسيد كه تيم تهران با امتياز ‌١/٥٨ عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فارس با امتياز ‌٣٥/٤٩ و مازندران با امتياز ‌٨/٤٨ عنوان‌هاي دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در گروه ‌٣ نفره و در رده سني زير ‌١٨ سال استان اصفهان با امتياز ‌٩/١٤، استان فارس با امتياز ‌٧/١٣ و تهران با امتياز ‌٥/١٢ اول تا سوم شدند.

در گروه سني بالاي ‌١٨ سال تيم تهران با امتياز ‌٩٥/١٤ ، خراسان رضوي با امتياز ‌٧/٨ و فارس با امتياز ‌٦٥/٨ عنوانهاي برتر را به خود اختصاص دادند.

در قسمت انفرادي و رده سني بالاي ‌١٨ سال الناز دانشخواه با امتياز ‌٥/١٣، سعيده نريباني با امتياز ‌١٣ از تهران اول و دوم شدند. ژاله مجد از مازندران با امتياز ‌١٥/١٢ سوم شد. در قسمت انفرادي و رده سني زير ‌١٨ سال الهام داراب زاده از تهران با امتياز ‌١٥/١٧، سوسن كريم پور از مازندران با امتياز ‌١٥/١٧ و ارغوان رضائيان با امتياز ‌٨/١٦ از فارس به ترتيب بر سكوهاي اول تا سوم تكيه زدند.

* مسابقات ليگ برتر ژيمناستيك مردان هم با صدرنشيني پرسپوليس ادامه يافت.

در مجموع دو مرحله اين رقابت‌ها تيم پرسپوليس ‌٧٥/٣٢٤ ، هيات ژيمناستيك خوزستان با امتياز ‌٧/٣١٢ و هيات ژيمناستيك چهارمحال و بختياري با امتياز ‌٣/٢٩٢ به ترتيب اول تا سوم شدند.

در مجموع دو مرحله قهرمان قهرمان وهاك استپانيان از تيم پرسپوليس ‌١/١٦٧، هاروك مردينيان از خوزستان با امتياز ‌٩٥/١٦٥ و سروش پولاديان با امتياز ‌٤٥/١٥٣ از تيم پرسپوليس اول تا سوم شدند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان