صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دستگیری ۳۱ دختر و ۳۶ پسر در جشن شبانه

25 فروردین 1387

<:voir_en_ligne:> : رادیو زمانه

۳۱ دختر و ۳۶ پسر در جشنی در شمال شهر تهران توسط کلانتری ولنجک شبانه بازداشت شدند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، این دختران و پسران در "مجلس پارتی لهو و لعب" در خیابان مقدس اردبیلی شرکت کرده بودند.

به گفته این پایگاه، ماموران پلیس بر اساس اطلاع "مخبران محلی" از این مهمانی با خبر شدند. در این عملیات شبانه که از سوی "ماموران یگان امداد و پلیس امنیت عمومی" تهران انجام شد، گفته می‌شود "مقداری مشروب الکلی" نیز کشف و ضبط شده است.

این دستگیری در حالی صورت می‌گیرد که پلیس ایران از سال گذشته تاکنون با اجرای طرح‌های "امنیت اخلاق" و"امنیت اجتماعی"(برخورد با اراذل و اوباش) بسیاری از دختران و پسران جوان را به اتهام اخلال در "نظم عمومی و امنیت اخلاقی" دستگیر کرده است.

پیشتر در ۲۱ شهریور سال گذشته، ۳۵ دختر و پسر جوان به علت آن‌چه که از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساری، "عروسی صوری" عنوان شده بود، در جریان طرح "امنیت اخلاق" در این شهر شمالی ایران، دستگیر و روانه بازداشتگاه شده بودند.

"اسماعیل احمدی مقدم" فرمانده پلیس ایران هم در سوم فرودین ماه سال‌جاری اعلام کرد، سال ‪ ۸۷‬ سال تثبیت "امنیت اخلاقی و اجتماعی" در این کشور خواهد بود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان