صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

عکس‌های هدیه‌ تهرانی در گالری جهان نما به نمایش درمی‌آیند

11 اسفند 1388

عکس‌های هدیه تهرانی، بازیگر سینما در جشنواره نوروزی گالری جهان‌نما به نمایش در می‌آید.

به گزارش خبرگزاری مهر، این گالری به مناسبت ثبت جهانی نوروز در فهرست میراث فرهنگی یونسکو اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمندان ایرانی خواهد کرد.

در این نمایشگاه 50 هنرمند معاصر در رشته‌های نقاشی، شیشه، سفال و صنایع دستی بیش از 500 اثر خود را به نمایش خواهند گذاشت و در کنار آنها هفت عکس از عکس‌های هدیه تهرانی با موضوع ماهی قرمز سفره هفت‌سین و نیز تعدادی از عکس‌هایش از طبیعت و آب هم به نمایش درمی‌آید.

این نمایشگاه از پنجشنبه 13 اسفند ساعت 16 افتتاح و تا 13 فروردین ادامه خواهد داشت. همچنین این نمایشگاه در 27 اسفند آثار خود را تغییر می‌دهد و آثاری جدید از هنرمندان جوان به نمایش در می‌آید.

در جشنواره نوروزی گالری جهان‌نما که در ایام نوروزی نیز باز است آثار جهت فروش ارائه می‌ِشود و به خاطر نزدیکی به عید قیمت آثار تعدیل شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید آثار به نگارخانه جهان‌نما واقع در میدان نیاوران مجموعه تاریخی، فرهنگی نیاوران مراجعه و یا با شماره 22802135 تماس بگیرند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان