صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اظهارنظرهای برخی از مسئولاان در مورد 8 مارس و فمینیسم و...: تاريخ مصرف داروي بيهوش كننده فمينيسم گذشته است

14 اسفند 1388

بيانيه بسيج دانشجويي در دومين «همايش جهاني زن»: تاريخ مصرف داروي بيهوش كننده فمينيسم گذشته است

خبرگزاري فارس: در بيانيه بسيج دانشجويي به مناسبت دومين همايش جهاني زن با محوريت "ره‌آورد جهان اسلام در مسائل زنان و واكاوي فمينيسم " آمده است: تاريخ مصرف داروي بيهوش كننده فمينيسم گذشته است و ايران اسلامي و كشورهاي مظلوم مسلمان هرگز نخواهند پذيرفت كه زباله‌دان تفاله‌ها و ضايعات فمينيستي شوند.

به گزارش خبرنگار زنان باشگاه خبري فارس «‌توانا»،‌ در اين بيانيه آمده است: اين روزها دنياي غربزده و سياستگذاران دنياي غربي، روزهاي آخرين تاريخ مصرف «داروي بيهوش كننده فمينيسم» را مي‌گذرانند. مكتب‌هاي بي‌اساس كه همچون ايسم‌هاي ديگر دست‌ساز محدود بوده و هر روز كه مي‌گذرد به زباله‌دان تاريخ نزديك‌تر مي‌شوند،‌ مكتبي كه با هاي و هوي فراوان وارد شد و تنها به بازاري تبديل شد كه تاجران سكس و بي‌بندوباري هر روز با كالايي جديد، بازارگرمي كردند. همان به اصطلاح روشنفكراني كه گاه خانه را يكجا بر سر خانواده خراب كردند و كودكان را بيمار و آواره كردند يا با وحشيانه‌ترين سلاح‌ها مادر و فرزند را با هم به آتش كشيده‌اند و گاه به قول معروف با پنبه سر مادران را بريده و ستون خانواده را ويران ساخته‌اند.

اين بيانيه مي‌افزايد:‌ به راستي كدام تضييع حقوق بالاتر از آنكه امروزه حتي زنان ساكن آمريكا كه خود را بزرگ‌ترين مدافع حقوق زنان مي‌داند از كمترين حقوق دخترانه، زنانه و مادرانه محرومند؛ كدام حقوق زن كه به بهانه آزادي جنسيتي، امنيت، بهداشت روح و روان زنان را تخريب كرده است.‌به راستي چرا به دنيا آوردن فرزند مشروع بايد مورد تمسخر فرهنگ غرب قرار گيرد ولي حمايت‌هاي كلان از فرزندان نامشروع مي‌شود؟ چرا اداره‌ مأمن امن خانه كه به تأكيد شرع و شارع مقدس عبادت محسوب شده، ظلم و حبس زن شمرده مي‌شود اما كارهاي سخت و طاقت‌‌فرساي صنعتي با كمترين حقوق و مزايا، اداي حقوق زنان شمرده مي‌شود.
در ادامه اين بيانيه آمده است: دنياي فهميده‌ها ديگر اين را قبول نمي‌كنند كه بايد زنان و كودكان فلسطين و لبنان به جرم جنايتي كه نازيست‌ها كرده‌اند در آتش خشم و كينه بسوزند تا خون‌بهاي كوره‌هاي آدم‌سوزي هيتلر باشد اما هزاران هزار جنين به ادعاي حقوق زن در كور‌ه‌هاي تجارت جنين‌هاي سقط شده بسوزند.

اين بيانيه ادامه مي‌دهد:‌ آري امروز فمنيسم روزهاي آخر عمر خود را مي‌گذراند و هر چند هم كه بخواهد با ورود زن به ارتش و نظامي‌گري، نظم جهان را برهم زند، باز هم دنيا پرسشگر اين سؤال خواهد بود كه وقتي محل امن خانه مي‌تواند شيردلاني بپروراند كه در عرضه‌هاي جهاد بغرند و بر دشمنان بتازند چرا بايد فرمانده اين تربيت و آموزش را به صحنه بلا و جنگ كشاند تا كشته شود.

اين بيانيه اضافه مي‌كند: هشدار كه نه ايران عزيز اسلامي ما و نه كشورهاي مظلوم مسلمان، هرگز نخواهند پذيرفت كه زباله‌دان تفاله‌ها و ضايعات فمينيستي شوند؛ آن روزها گذشت كه رسانه‌هاي عمومي، دانشگاه‌ها و مراكز علمي و فرهنگي ما نشخوار كننده‌ تفكرات باطل و منحط شده‌ فمنيستي بودند.

در ادامه اين بيانيه آمده است‌: بر حذر باشيم كه تاجران فروش انصاف و انسانيت،‌ استفاده از علم و صنعت بومي شده‌ انرژي هسته‌اي كشور اسلامي را برن
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان