صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

سایت «مدرسه فمینیستی» برای بار دوم فیلتر شد

26 فروردین 1387

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]


مدرسه فمینیستی (26 فروردین 1387) : وب سایت «مدرسه فمینیستی» پس از دو ماه و نیم از ورودش به عرصه رسانه های الکترونیکی زنان، برای دومین بار فیلتر شد.

«مدرسه فمینیستی» که توسط جمعی از فعالان جنبش حقوق برابر و از کنشگران کمپین یک میلیون امضاء در 5 بهمن ماه 1386 راه اندازی شده است، در آستانه روز جهانی زن (در 6 اسفندماه 1386) یعنی یک ماه پس از حضور رسانه ای خود، فیلتر شد.

وب سایت «مدرسه فمینیستی»، پس از مدتی با اعلام آدرس جدید، به فعالیت خود ادامه داد اما با گذشت یک ماه و نیم، بار دیگر دچار معضل فیلترینگ شده است.

لازم به یادآوری است که تاکنون اکثر وب سایت های متعلق به فعالان جنبش زنان فیلتر شده است. برای نمونه سایت «زنستان» پس از 7 بار فیلتر شدن و تغییر آدرس، سرانجام به طور کامل مسدود شد. وب سایت «کانون زنان ایرانی» نیز تاکنون 2 بار فیلتر شده و سایت «میدان» یک بار فیلتر شده است.

سایت «تغییر برای برابری»، نیز تاکنون 10 بار فیلتر شده است و دیگر سایت های کمپین یک میلیون امضاء در شهرستان ها (مانند سایت کمپین در کردستان و شیراز) نیز فیلتر شده اند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان