صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

شعب زنان بانك ملي در تمام استان‌ها افتتاح مي‌شود

12 تیر 1389

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : مديرعامل بانك ملي ايران از افتتاح شعب زنان اين بانك در مراكز تمامي استان‌هاي كشور تا پايان سال جاري خبر داد .

به گزارش خبرگزاری زنان ایران ، محمود رضا خاوري در گفت‌وگو با خبرنگاران در قزوين اظهار داشت: يكي از اقدامات بانك ملي افتتاح شعب زنان بوده كه نخستين شعبه در مشهد افتتاح شده و دومين شعبه نيز در اصفهان آماده بهره‌برداري است.

وي ادامه داد: تا پايان سال سعي ما بر اين است كه در تمامي مراكز استان‌ها، افتتاح اين شعبه را داشته باشيم.

مديرعامل بانك ملي ايران تصريح كرد: در شعب زنان بانك ملي بحث تفكيك جنسيتي مطرح نيست بلكه موضوع احترام به زنان است زيرا زنان نيمي از جامعه ما را تشكيل مي‌دهند و سعي بر اين است زمينه‌اي فراهم كنيم تا به زناني كه با پايبندي به دين، حجاب را انتخاب كردند، احترام به خواسته‌هاي آنان گذاشته شود.

وي در ادامه با اشاره به تأثيرناپذير بودن تحريم‌ها در حركت بانك ملي اظهار داشت: با وجود تحريم ولي ما در بانك ملي بحث توسعه شبكه را در ديگر كشورهاي خواهيم داشت زيرا در تحريم اتفاق نظر وجود نداشته است و در بحث تحريم حتي سازمان ملل رأي مخالف و ممتنعه داشتيم اين نشان مي‌دهد كه برخي كشورها با ما همواره هستند.

خاوري اعلام كرد: بنابراين در كشورهايي كه با ما همراه هستند، توسعه شبكه بانكي ادامه دارد و اقدامات لازم در حال انجام است.

وي در خصوص مطالبات بانكي يادآور شد: هيچ بانكي بدون مطالبات در دنيا نيست و اين مطالبات در بانك ملي خوشبختانه كاهش پيدا كرده است.

مديرعامل بانك ملي ايران عنوان داشت: مطالبات معوق بانك ملي در حال وصول و ساماندهي بوده و به تدريج در حال وصول است و اميدواريم تا پايان سال به استانداردهاي بين‌المللي برسيم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان