صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

بدحجاب ها در صدا و سیما استخدام نشوند !

2 مرداد 1389

ایونا : عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تاکید بر لزوم جدیت دولت و مجلس در برخورد با بدحجابی خواستار عدم استخدام افراد بدحجاب در صدا و سیما شد .

آیت الله عبدالله خائفی با اشاره به ضرورت توجه به مسئله حجاب و عفاف ، اظهار داشت : حجاب از ضروریات اسلام است و این ضرورت باید محفوظ بماند. وی ادامه داد : مسئولین امر باید شجاعانه وارد این مسئله شوند و نباید آن را رها کنند، بلکه وظیفه دارند چهره جامعه را اسلامی نمایند، چون نظام، نظام اسلامی است.

خائفی ، پدیده بدحجابی را یکی از آسیب های فرهنگی و اجتماعی دانست که نظام اسلامی را تهدید می کند، یادآور شد: اگر مسئله نظارت و توجه به حجاب را رها کنیم، فساد و فحشا در جامعه جریان می یابد و نظام اسلامی آسیب می بیند . عضو جامعه مدرسین حوزه به هدف دشمنان از ترویج بدحجابی در کشور اشاره کرد و گفت : هدف دشمنان براندازی اصل نظام اسلامی است و سعی می کنند آن را به هر شکلی که می توانند، تضعیف و نابود کنند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان