صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اخراج ۷ مدرس دانشگاه الزهرا

2 مرداد 1389

مهر: رئیس دانشگاه الزهرا (س) از تصمیم‌گیری برای اخراج ۱۳ عضو هیئت علمی این دانشگاه که دچار رکود علمی شده‌اند خبر داد و گفت: آن دسته از اعضای هیئت علمی نیز که در سنوات طولانی تدریس همچنان استادیار باقی مانده نیز اخراج می شوند.

محبوبه مباشری گفت: چهارشنبه ۳۰ تیر ماه در جلسه کمیته جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا موضوع چند عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا که نتوانسته اند ظرف پنج سال دوره پیمانی خود را به رسمی آزمایشی تبدیل کنند مطرح و مقرر شد قرارداد آنها با دانشگاه لغو شود. البته هر کدام از این افراد اعتراض داشته باشند می توانند اعتراض خود را مطرح کنند. اعتراض آنها به کمیته ای ارجاع می شود و این کمیته رکود علمی آنها را بررسی و نتیجه را به هیئت ممیزه دانشگاه اعلام و هیئت ممیزه درباره صدور حکم اخراج تصمیم گیری می کند.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) افزود: آن دسته از اعضای هیئت علمی نیز که ظرف سنوات طولانی تدریس همچنان استادیار باقی مانده و نتوانسته اند ترفیع پایه بگیرند نیز اخراج می شوند. البته تا مدت سه سال به آنها فرصت داده می شود اما پس از سه سال در صورتی که نتوانند رکود را جبران کنند حکم رکود علمی برای آنها صادر می شود و موضوعشان به کمیته بررسی رکود علمی ارجاع و بررسیهای کمیته به هیئت ممیزه دانشگاه اعلام می شود.

مباشری از صدور احکام اخراج هفت عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا به دلیل عدم موفقیت آنها جهت تبدیل وضعیت از حالت پیمانی به رسمی آزمایشی خبر داد و به مهر گفت: رکود علمی ۶ عضو هیئت علمی دیگر دانشگاه الزهرا نیز شناسایی شده است که وضعیت آنها در کمیته مربوطه بررسی می شود و در صورتی که رکود علمی‌ آنها به طور قطعی در هیئت ممیزه تشخیص داده شد حکم اخراجشان صادر می شود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان