صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

احمدی نژاد: شعار دو بچه كافي است ، طرحي استعماري است

5 مرداد 1389

ایلنا: رييس‌جمهور اظهار داشت: زماني‌كه طرح 2 بچه كافي است بعنوان طرحي استعماري مطرح شد، همان عده‌اي كه خودشان را روزي دهنده انسان مي‌دانند سروصدا و هياهو به راه انداختند در حالي كه كاملاً در اشتباه هستند.
به گزارش ايلنا ، محمود احمدي نژاد ظهر امروز همزمان با سالروز ميلاد بقيه الله اعظم امام مهدي(عج) در مراسم افتتاح طرح ملي تامين آتيه مهر امام رضا (ع) ،با تبريك ميلاد عظيم امام عصر (عج) به ملت ايران و همه بشريت، از دست‌اندركاران اين طرح بزرگ ملي قدرداني و اظهار اميدواري كرد؛ مسئولين و دست اندركاران طرح بتوانند با اقدامات ابتكاري به گونه‌اي عمل كنند كه در 20 سال آينده ديگر هيچ جوان ايراني بدون پشتوانه مالي وجود نداشته باشد.

رييس‌جمهور افتتاح طرح آتيه امام رضا (ع) را از عنايات و توجه ويژه امام عصر(عج) به ملت ايران دانست و گفت: بر اساس اين طرح، دولت براي هر نوزاد حساب بانكي يك ميليون توماني افتتاح مي كند و سالانه مبلغي نيز به آن اضافه خواهد كرد ،والدين نوزادان هم مي توانند براي موفقيت هرچه بيشتر طرح ماهيانه مبلغي به آن حساب اضافه كنند. در حقيقت اين طرح مانند صندوق پس انداز و نوعي سرمايه گذاري با مشاركت دولت و خانواده‌ها محسوب مي‌شود.

رييس‌جمهور در بخش ديگري از اظهارات خود ميلاد امام عصر (عج ) را بزرگترين عيد عالم دانست و گفت: آرزوي انبياء‌،اولياء و همه انسان‌ها در طول تاريخ زندگي در جهاني سرشار از عدالت، محبت و اميد و عشق بوده است و همواره تمام مجاهدان و صالحان بدنبال تحقق و برپايي چنين جهاني بودند.

احمدي‌نژاد وجود امام را هديه‌اي از جانب خداي‌متعال به بشريت دانست و گفت: تنها راه رسيدن به زيبايي‌ها و خوبي‌ها وجود امام عصر(عج) است و اينكه عشق به ارزش‌هاي اخلاقي و انگيزه كار و تلاش و ساختن در قلوب انسان‌ها موج مي‌زند به واسطه وجود نوراني امام است. خداي متعال امام را خلق كرده تا تجلي خود خدا باشد و انسان با مشاهده آن به ياد خدا بيفتد.

رييس‌جمهور با بيان اينكه نگاه الهي و ايماني به زندگي با نگاه مادي متفاوت است، اظهار داشت. فرزند صالح، بزرگترين سرمايه انسان درطول زندگي است. نگاه مادي قصد دارد انسانها را به لذت هاي غريزي و محدود دنيوي معطوف كند اما در نگاه الهي و زندگي امام زماني، محدوديتي وجود ندارد و ابعاد وجودي انسان، همه جهان را در بر مي‌گيرد.

وي افزود: لذتي كه در سايه عشق به امام حاصل مي‌شود زيباتر، دلنشين‌تر و ماندگار‌تر از زندگي و لذت در سطح حيواني است.

رييس‌جمهور با تاكيد بر اينكه روزي دهنده حقيقي انسان‌ها خداوند متعال است، گفت: عده‌اي كه خودشان را جاي خدا نشانده‌اند با محاسبات مادي و محدود خود، چنين عنوان مي‌كنند كه مثلا وجود دو بچه براي زندگي كافي است در حالي كه براساس آموزه‌هاي ديني ميراثي ارزشمند‌تر از فرزندان صالح وجود ندارد و زندگي بدون خانواده فاقد لذت و شيريني است.

وي افزود: زماني‌كه طرح 2 بچه كافي است بعنوان طرحي استعماري مطرح شد، همان عده‌اي كه خودشان را روزي دهنده انسان مي‌دانند سروصدا و هياهو به راه انداختند در حالي كه كاملاً در اشتباه هستند.

رييس جمهور گفت: امروز در ايران مردمي مومن، صالح و پاك زندگي مي كنند و فرزندان عزيز اين ديار بايد آينده را بسازند افق نگاه امروز ملت ايران نسبت به دهه ها
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان