صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

محبوبه کرمی:اگر به جرم اعتیاد،دزدی یا قاچاق در زندان بودم،مشمول آزادی مشروط می شدم

17 مرداد 1389

تغییر برای برابری: محبوبه کرمی طی تماس تلفنی از زندان اعلام کرد که پزشکی قانونی پس از معاینات انجام شده درصد کمی افسردگی را برای او تشخیص داده و ذکر کرده است که این میزان افسردگی با وجود نیاز به مصرف دارو، موجب سلب مجازات کیفری نمی شود.

به گزارش تغییر برای برابری،این در حالی است که پزشک داخلی اوین این گزارش را مورد قبول ندانسته و در گفتگو با خود محبوبه اظهار داشته که چون شرایط زندان باعث تشدید افسردگی است و پزشک مسئول باید درخواست آزادی برای محبوبه صادر می کرده است.

محبوبه کرمی همچنین می گوید که اگر به جرم اعتیاد، دزدی یا قاچاق در زندان بود، قطعا به دلیل این افسردگی مشمول آزادی مشروط می شد،اما ظاهرا فعالان حقوق بشر و حقوق زنان از چنین امکانی بهره مند نیستند و با این شرایط بیماری باید همچنان دربند بمانند.

محبوبه کرمی، از فعالان کمپین یک میلیون امضاء توسط ماموران امنیتی ۱۱ اسفند پس از تفتیش خانه پدری اش ‏بازداشت شد. قرار بر این بود که دادگاه وی در روز ۷ تیر ماه از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب برگزار شود اما به ‏دلیل عدم حضور رئیس شعبه، روز دادگاه به ۱۸ مرداد ماه انتقال یافت.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان