صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

زن فردا با اخبار ورزشی زنان

18 مرداد 1389

تیم فوتبال دختران ایران عازم سنگاپور شد

تیم فوتبال دختران نوجوان (کمتر از ۱۵ سال) صبح امروز با ۱۸ بازیکن راهی کشورسنگاپور شد . اسامی بازیکنان اعزامی تیم فوتبال دختران ایران عبارتند از:

زهرا کوراوند، آزیتا ملمولی تارازی ازخوزستان، مهدیه آمیغی ازکرمان، کوثرکمالی، فاطمه افکن نژاد از مازندران، بهناز طاهرخانی از قزوین، شهین افلاکی فارس ، مریم نامی از ایلام، هانیه میرزایی از کرمانشاه، فاطمه اردستانی، یاسمن پاکجو، آیناز فلاح و فاطمه خلج از تهران، فاطمه عادلی از اصفهان، نسترن مرادلو از زنجان، یاسمن فرمانی از اردبیل، سرشین کمانگیر از کردستان، مقرب زاد حسینعلی از گیلان . سرمربیگری این تیم را شهرزاد مظفر برعهده دارد.

تیم فوتبال دختران ایران از ۱۸مرداد تا ۴ شهریور درنخستین دوره رقابتهای المپیک سنگاپورشرکت خواهد کرد. تیم کشورمان در گروه اول این رقابتها با تیم های ترکیه (نماینده قاره اروپا) و گینه نو(نماینده قاره اقیانوسیه) همگروه است و دیدار افتتاحیه مسابقات فوتبال المپیک نوجوانان سنگاپور را روز ۲۳ مرداد مقابل ترکیه برگزار خواهد کرد.

درگروه دوم نیز تیم های ترینیداد توباگو از آمریکای شمالی و مرکزی ، گینه استوایی از قاره آفریقا و شیلی نماینده آمریکای جنوبی با یکدیگرهمگروه هستند.

تیم فوتبال دختران ایران روز ۲۶ مرداد در دومین دیدارخود به مصاف تیم گینه نو نماینده قاره اقیانوسیه خواهد رفت.

مسابقات فوتبال دختران المپیک نوجوانان (رده سنی ۱۵ سال) در دو وقت ۴۰ دقیقه ای در ابعاد زمین استاندارد فوتبال برگزار می شود.

اردوی تدارکاتی تیم فوتسال بانوان ایران در تهران آغاز شد.

اردوی تدارکاتی تیم فوتسال بزرگسالان بانوان ایران در حالی در تهران برگزار می شود که فرشته کریمی،بهناز خیاط،نغمه مرادی،سپیده زرین راد،فرزانه توسلی،نسیمه سادات غلامی،لیلا اقبالی،فاطمه ارژنگی و نیلوفر اردلان از هرمزگان،حمیده حمیدی،سهیلا ملمولی ،زهره میثمی،اعظم آخوندی از خوزستان،فاطمه اعتدادی از قزوین،پریا نوروزی از تهران،ژاله قطبی و نسترن مقیمی از مازندران،سمیرا لوینی و فائزه عبادی از همدان،مریم روحانی از گیلان،شادی جعفری از اصفهان،زینب عزیزی از ایلام،مهناز فارسی و سیده طاهره بنی هاشمی از کهکیلویه و بویر احمد،فاطمه صادقی و سمیه مصطفی پور از کردستان نفراتی هستند که ازعصر روز گذشته ۱۷/۵/۸۹ الی ۲۰/۵/۸۹ در کمپ تیم های ملی تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند.

راهیابی نماینده تیم بانوان به دیدار پایانی؛ کسب دو مدال برنز توسط تیم پسران

آخرین روز مسابقات قهرمانی کاراته آسیا با رسیدن یکی از نمایندگان تیم بانوان به دیدار پایانی و کسب دو مدال برنز توسط تیم پسران کشورمان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری آریا، رقابتهای کاراته قهرمانی جوانان و امید آسیا امروز یکشنبه در هنگ کنگ به اتمام می رسد. در آخرین روز این مسابقات کاراته کاهای رده سنی زیر ۲۱ سال به مصاف رقبای خود رفتند. در وزن ۵۳- کیلوگرم دختران فاطمه چالاکی در دور اول حریف تایوانی را ۱۰ بر ۴ شکست داد. وی در دور دوم ۳ بر یک نماینده چین را از پیش رو برداشت و در مبارزه سوم خود در دیدار با نماینده ژاپن در وقت قانونی به تساوی رسید و در وقت اضافه با مبارزه ای خوب و اداره مبارزه یک بر صفر به پیروزی رسید و راهی فی
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان