صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه راکعی، الهه کولایی، اكرم مصوري‌منش، الهه راستگو و شهربانو اماني در مورد لایحه خانواده مشغول رایزنی با مجلسیان هستند

2 شهریور 1389

ايلنا:پنج تن از نمايندگان زن ادوار مختلف مجلس امروز براي اعتراض به برخي از مواد لايحه حمايت از خانواده در مجلس حاضر شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ايلنا، اكرم مصوري‌منش نماينده دوره ششم حوزه انتخابيه اصفهان، الهه راستگو نماينده دوره پنجم از حوزه انتخابيه ملاير، فاطمه راكعي نماينده دوره ششم از حوزه انتخابيه تهران، الهه كولايي نماينده دوره ششم از حوزه انتخابيه تهران و شهربانو اماني نماينده دوره پنجم و ششم از حوزه انتخابيه اروميه در حال حاضر در مجلس شوراي اسلامي حاضر شده‌اند تا مذاكرات امروز مجلس در رابطه با لايحه حمايت از خانواده را مورد بررسي قرار دهند.

به گفته اين نمايندگان ساعت 11 قرار است عده‌اي ديگر از نمايندگان زن ادوار مختلف مجلس براي اعتراض به برخي از مواد لايحه حمايت از خانواده در مجلس حاضر شوند.

نمايندگان ادوار مختلف مجلس قرار است ساعت 11 با رئيس مجلس در رابطه با اشكالات لايحه حمايت از خانواده گفت‌وگو كنند.

الهه راستگو نماينده دوره پنجم مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه ملاير به خبرنگار ايلنا گفت: قبل از شروع جلسه علني مجلس با برخي نمايندگان در رابطه با اشكالات لايحه حمايت از خانواده يعني ماده 22، 23 و 24 بحث‌هايي را مطرح كرديم كه اكثر آنها بعد از بحث و تبادل نظر اشكالات موجود در اين مواد را مي‌پذيرفتند و به ما قول مساعد دادند كه به اين مواد راي موافق ندهند.

ديدار نمايندگان ادوار با رئيس مجلس در اعتراض به مواد لايحه حمايت از خانواده به روایت الهه کولایی

ایلنا: نماينده مجلس ششم گفت: با رئيس مجلس در رابطه با لايحه حمايت از خانواده ديدار كرديم و دغدغه‌هاي زنان را با او در ميان گذاشتيم.

الهه كولايي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا گفت: امروز موفق شديم با علي لاريجاني رئيس مجلس ديدار كنيم و با او در رابطه با لايحه حمايت از خانواده صحبت كنيم.

او ادامه داد: ما اشكالات لايحه حمايت از خانواده را با رئيس مجلس مطرح كرديم و رئيس مجلس نيز ديدگاه‌هاي خوبي در رابطه با لايحه حمايت از خانواده داشت.

او گفت: البته طبيعتا مجلس در پروژه قانون‌گزاري خود با امكانات محدود و مشخصي روبرو است اما اصل توجه نمايندگان به نكات مثبت و منفي مواد لايحه حمايت از خانواده مي‌تواند راهگشا باشد.

اين نماينده مجلس ششم در پاسخ به اين سئوال كه آيا مي‌توان اميدوار بود ماده 22، 23 و 24 لايحه حمايت از خانواده حذف شود؟،‌ گفت: هميشه بايد اميدوار باشيم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان