صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

راه‌اندازی شبکه "ان‌جی‌او"های زنان توسط دولت

2 شهریور 1389

شهرزادنیوز: "مركز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری" اعلام کرد شبكه مجازی سازمان‌های مردم نهاد (سمن‌ها) به منظور برقرار کردن ارتباط دو طرفه میان "ان‌جی‌او"های فعال در امور زنان و دولت ایجاد شده است.

به گفته‌ی مریم ارشدی، سخنگوی مركز امور زنان و خانواده، اكنون 1400 سازمان مردم نهاد در حوزه زنان در كشور فعالیت می‌كنند كه به دلیل اهمیت فعالیت و مكمل بودن آنها در فعالیت‌های دولت، این سازمان‌ها شناسایی و با مركز امور زنان مرتبط شده‌اند.

وی افزود: علاوه بر برقراری ارتباط از طریق تلفن یا ارتباط حضوری با این سازمان ها، برای دسترسی سریع‌تر به مشكلات این سازمان‌ها، ایجاد هماهنگی، ساماندهی و برنامه‌ریزی و اطلاع از وضعیت فعالیت آنها این پایگاه راه‌اندازی شده است.

چندی پیش، با تمرکز فعالیت‌های حکومت در زمینه‌ی مسائل مربوط به زنان در دفتر احمدی نژاد، اعلام شده بود که دولت در صدد ایجاد "سازمان غیر دولتی" در زمینه‌ی مسائل زنان است. این گونه سازمان‌های دست‌ساز که توسط دولت‌ها و برای پیش برد سیاست‌های آنان ایجاد می‌شوند، جی‌ان‌جی‌او (سازمان‌های دولتی موسوم به ان‌جی‌او) خوانده می‌شوند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان