صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مراکز مشاوره در دعاوی خانوادگی اعمال نظر خواهد کرد

3 شهریور 1389

خبرگزاری بین المللی زنان ایران :در سومین روز بررسی لایحه حمایت از خانواده در صحن علنی مجلس مراکز مشاوره در دعاوی خانوادگی اعمال نظر می کنند .

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبر گزاری " ایونا " : در صحن علنی امروز با تصویب نمایندگان درحوزه های قضایی که مراکز مشاوره خانواده ایجاد شده است . دادگاه خانواده می تواند در صورت لزوم با مشخص کردن موضوع اختلاف و تعیین مهلت ، نظر این مراکر در مورد امور و دعاوی خانوادگی خواستار شود .

همچنین با تصویب نمایندگان مراکز مشاوره خانواده ضمن ارائه خدمات مشاوره ای به زوجین خواسته های دادگاه را در مهلت مقرر اجرا و در موارد مربوط سعی در ایجاد سازش می کند .

مراکز مذکور در صورت حصول سازش به تنظیم سازش نامه مبادرت و درغیر اینصورت نظر کارشناسی خود در مورد علل و دلایل عدم سازش را مکتوب و مستدل به دادگاه اعلام می کنند .

همچنین با توجه به مصوبه ای که از سوی مجلس به رای حداکثری رسید دادگاه می تواند با در نظر گرفتن نظریه کارشناسی مراکز مشاوره خانواده بر صدور رای مبادرت ورزد. مگر آنکه نظریه مذبور را بر خلاف اوضاع و احوال مسلم قضیه تشخیص دهد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان