صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تيم ريكرو زنان در مرحله مقدماتي حذف شد

10 شهریور 1389

خبرگزاری فارس :كمانداران تيم ريكرو زنان ايران در دور مقدماتي رقابت‌هاي جهاني چين از دور مسابقات حذف شدند و تيم كامپوند به دور حذفي راه پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در مرحله مقدماتي اين مسابقات تيم ايران در رشته ريكرو زنان با كسب رده آخر در ميان 20 تيم از راهيابي به دور حذفي بازماند.

در بخش انفرادي نيز زهرا دهقاني با 600 امتياز رتبه 65، ليلا سخايي فر با 588 امتياز رتبه 71، زهرا ده‌بزرگي با 581 امتياز رتبه 74 و زهرا شمس با 569 امتياز رتبه 77 را كسب كردند تا از دور مسابقات حذف شوند.

در رشته كمان كامپوند ملي‌پوشان توانستند در دو بخش انفرادي و تيمي به دور حذفي صعود كنند.

در بخش انفرادي رضا زماني‌نژاد با 699 امتياز در جايگاه چهارم جدول رده‌بندي ايستاد و ساير ورزشكاران ايران به ترتيب مجيد قيدي با 689 امتياز در رتبه 20، امير كاظم‌پور با 687 امتياز در رتبه 23 و منصور كردي با 681 امتياز در رتبه 31 ايستادند و به مرحله بعدي مسابقات راه پيدا كردند.
در قسمت تيمي نيز تيم كامپوند مردان با كسب رده سوم به مرحله حذفي صعود كرد.

اين در حالي است كه تيم ريكرو از يك ماه پيش در اردوي كره زير نظر مربيان كره اي تمرينات مستمر خود را دنبال كرده بود اما تيم كامپوند پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله اردوي كوتاه مدت در ايران راهي چين شد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان