صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اعلام آمادگی ایران برای شرکت در فستیوال فوتبال دختران نروژ

11 شهریور 1389

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال از اعلام آمادگی کشورمان برای شرکت در فستیوال فوتبال دختران کمتر از 16 سال به میزبانی نروژ خبر داد .
به گزارش خبرگزاری " ایونا" ، عباس ترابیان ضمن اعلام این خبر افزود: فدراسیون فوتبال ایران برای شرکت در این فستیوال اعلام آمادگی کرده و حضورش به همراه تیم‌های عراق، لبنان، اردن، فلسطین و نروژ در این فستیوال قطعی شده است.

وی اظهار داشت: دختران 14 تا 16سال ایران طی روزهای 21 تا 27 نوامبر (30 آبان لغایت 6 آذر) برای برگزاری کارگاهی در این زمینه به شهر امان پایتخت اردن خواهند رفت و در اواخر سپتامبر (مهرماه) سال جاری پس از گذارندن دوره تکمیلی کشورهای شرکت کننده باید 24 بازیکن دختر واجد شرایط را به فدراسیون فوتبال نروژ معرفی کنند.

وی یادآور شد: فدراسیون فوتبال نروژ در برنامه های آموزشی و پایه خود این فستیوال سالانه را پیش بینی کرده که مربوط به دختران کمتر 16 سال است. این فستیوال سال گذشته در اردن انجام شد و تیم دختران ایران در آن شرکت داشت.

ترابیان در خصوص اهداف برگزاری این فستیوال گفت: به منظور رشد فوتبال دختران در فوتبال پایه این پروژه با همکاری فیفا و یوفا طراحی شده و هدف از برگزاری این فستیوال ایجاد فرصتی برای فوتبال دختران است تا از طریق مهارت‌های فردی و تکنیکی و همچنین کارهای جمعی و گروهی بازیکنان نوجوان تقویت شود.

ترابیان در پایان تصریح کرد: برگزارکنندگان این فستیوال کلیه هزینه‌ها را پرداخت می کنند و شرکت در این فستیوال هیچگونه هزینه‌‍ای برای فدراسیون فوتبال به همراه نخواهد داشت .
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان