صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

کانون زنان ایرانی برای چندمین بار فیلتر شد

29 اردیبهشت 1387

کانون زنان ایرانی: وبسایت کانون زنان ایرانی امروز (بیست و نهم اردیبهشت) برای چندمین بار فیلترشد. این در حالی است که امروز شاهد فیلتر شدن تعدادی از رسانه های کمپین یک میلیون امضاء نیز بودیم. گفته می شود فیلترینگ با دستور قضایی صورت گرفته است.

نشریه اینترنتی کانون زنان ایرانی با روش خبری –تحلیلی به انتشار اخبار و گزارش های رویدادهای مربوط به زنان در همه حوزه های غیر دولتی و دولتی می پردازد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای روزنامه نگاری، در فضایی منصفانه و بی طرفانه به انعکاس اخبار جنبش زنان بپردازد.

کانون زنان ایرانی که دارای بخش های مختلف از قبیل خبر و گزارش، کمپین یک میلیون امضا، آسیب های اجتماعی، کتابخانه و آموزش است، می کوشد در بخشی تحت عنوان اقتصاد زنان ،موفقیت های زنان ایرانی را در عرصه های مختلف اقتصادی به جامعه معرفی کند.

اين نشريه هم مطالب تحليلي دارد هم خبر و گزارش در حوزه زنان و مي‌كوشد تريبوني باشد براي انعكاس فعاليت هاي كوچك و بزرگ زنان از جمله اخبار کمپین یک میلیون امضا برای تغییر قوانین تبعیض آمیز.

دست اندرکاران این وبسایت اینترنتی با اين اعتقاد كه اغلب مواقع زنان درشهرهايي به جز پايتخت مورد غفلت قرار گرفته‌اند، مي‌كوشند كه نشريه‌شان محلي براي انعكاس فعاليت‌هاي زنان در همه ايران بويژه نقاط دور افتاده كشور باشد و تاکنون گزارش های متعددی از زندگی زنان در مناطق مختلف ایران بویژه مناطق محروم تهیه و منتشر کرده اند.

آخرین آدرس فیلتر شده این سایت از این قرار است: www.irwomen.org
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان