صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فرصت دوساله ایران برای طرح پیشنهاد بانک اسلامی زنان

1 دی 1389

خبرگزاری مهر : معاون طرح و برنامه مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: با توجه به اینکه ایران به مدت دو سال ریاست اجلاس وزاری زنان کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی را بر عهده دارد در این مدت فرصت باقی است تا طرح ایجاد بانک اسلامی زنان مطرح شود.

پروین هدایتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه قرار بود پیشنهاد تشکیل بانک اسلامی زنان بین کشورهای عضو OIC مطرح شود ولی چون باید قبل از طرح این پیشنهاد در دبیرخانه تایید می شد اعلام شد که فعلا زمان طرح این پیشنهاد نیست ولی ریاست ایران بر این اجلاس بهترین فرصت است تا در این مدت چنین پیشنهادهایی مطرح شود.

وی ادامه داد: همچنین پیشنهاد بنیاد کارآفرینی و تعاون زنان قرار بود در این اجلاس به عنوان تجربه ای مثبت مطرح شود که به دلیل کثرت مذاکرات مطرح شده زمان طرح آن در اجلاس فراهم نشد.

معاون طرح و برنامه مرکز امور زنان و خانواده گفت: البته در مدت ریاست ایران می توان این تجربه موفق ایران به سایر کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی ارایه شود.

اجلاس وزرای امور زنان کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی به مدت سه روز از تاریخ 28 آذرماه جاری در سالن اجلاس تهران به ریاست ایران برگزار شد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان