صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

رئیس پلیس فرودگاه ها: دستگیری 399 قاچاقچی زن در فرودگاهها

8 دی 1389

مهر: رئیس پلیس فرودگاههای کشور از دستگیری 399 قاچاقچی زن در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: 560کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور کشف و ضبط شده است.
سردار نبی الله حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر از کشف 560 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشت ماهه نخست امسال در فرودگاههای کشور خبر داد و گفت: از این میزان موادمخدر 373 کیلو و 723 گرم آن را شیشه تشکیل می دهد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد افزایش کشف داشته است.

رئیس پلیس فرودگاههای کشور تصریح کرد: همچنین در طول این مدت سه کیلو و 864 گرم هروئین، 111 کیلو و 135 گرم تریاک، 39 کیلوگرم حشیش، دو کیلو و 659 گرم کریستال و پنج کیلو و 468 گرم کراک کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در طول این مدت سه هزار و 179 قاچاقچی موادمخدر توسط ماموران پلیس فرودگاه دستگیر شده اند گفت: 399 نفراز افراد دستگیر شده را زنان تشکیل می دهند.

سردار حیدری با اشاره به اینکه حمل موادمخدر به کشورهای آسیای شرقی و آسیای میانه، حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی یکی از دغدغه های اصلی پلیس است افزود: از ابتدای سال تا کنون، پلیس فرودگاههای کشور با بکارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته از قبیل دستکاه ایکس ری، بادی اسکنر توانسته اقدامات خوبی در کشف موادافیونی انجام دهد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان