صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دو خبرنگار زن مجلس مدل و رنگ لباس فرم را تعيين مي‌كنند

13 دی 1389

خبرگزاري فارس: مخبر فراكسيون زنان مجلس با بيان اينكه به منظور رعايت عفاف و حجاب در مجلس، خبرنگاران زن مجلس مانتوي يكساني مي‌پوشند، گفت: دو خبرنگار زن مجلس مدل و رنگ لباس فرم را تعيين مي‌كنند.

لاله افتخاري در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان باشگاه خبري فارس «توانا» در خصوص طراحي لباس فرم ويژه خبرنگاران و كارمندان زن مجلس اظهار داشت: براي طراحي اين لباس مقرر شد تا دو نفر از خبرنگاراني كه در مجلس حضور مي‌يابند براي هماهنگي در رابطه با خواست و نظر خبرنگاران در طراحي فرم و رنگ لباسشان نظر خود را بيان كنند.

وي در ادامه افزود: طراحي اين لباس به گونه‌‌اي است كه به صورت مانتوي يكسان بوده و مطابق با پوشش اسلامي طراحي مي‌شود و دو نفر از خبرنگاران زن مجلس مدل و رنگ آن را انتخاب مي‌كنند.

طرح پوشش خاص براي كاركنان و خبرنگاران زن مجلس از مدت‌ها قبل مطرح بود و اگر قرار است حجاب و عفاف بر اساس مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي انجام شود همه دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌ها وظايفي را بر عهده دارند.

مخبر فراكسيون زنان مجلس با بيان اينكه مجلس در بحث نظارت و تدوين مسئله حجاب و عفاف وظيفه دارد، عنوان كرد: در گام نخست كاركنان و خبرنگاران مجلس و در گام بعدي افرادي كه به عنوان ارباب رجوع به مجلس مراجعه مي‌كنند، بايد با حجاب كامل باشند.

افتخاري با اشاره به اينكه فراكسيون قرآن و زنان مجلس طي نامه‌اي خطاب به رئيس مجلس درخواست طراحي لباس خاصي را براي خبرنگاران و كارمندان مجلس مطرح كرد، گفت: اين موضوع در فراكسيون زنان مجلس مورد تأييد قرار گرفت و هيئت رئيسه مجلس نيز با اين موضوع موافقت كرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان