صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

ملاقات خانواده بهاره هدایت با وی پس از سه هفته بی خبری

15 دی 1389

کلمه : بهاره هدایت، عضو شورای مرکزی تشکیلات دفتر تحکیم وحدت، بعد از سه هفته بی خبری با خانواده ی خود ملاقات کرد.

به گزارش خبرنگار کلمه، بهاره ی هدایت فعال جنبش زنان و عضو شورای مرکزی تشکیلات دفتر تحکیم وحدت، که یک هفته ی گذشته را در اعتراض به ممنوع الملاقات شدنش دست به اعتصاب غذا زده بود، ظهر سه شنبه، بعد از سه هفته ممنوع الملاقات بودن موفق به دیدار همسر خود شد.

امین احمدیان همسر وی، در این ملاقات که همچون بقیه ی ملاقات های زندانیان سیاسی به صورت کابینی انجام شده، حال روحی بهاره هدایت را خوب توصیف کرده و تنها مشکل وی را درد کیسه صفرا که بنا به تشخیص پزشک زندان نیاز به جراحی دارد عنوان می کند.

بهاره هدایت که ۱۰ ماه است ملاقات حضوری با خانواده اش نداشته است، تابستان امسال به ۹ سال و نیم حبس قطعی محکوم شده و هم اکنون یک سال است که بدون حتی یک روز مرخصی، در زندان به سر می برد.

این در حالیست که طی هفته های اخیر وی به همراه مجید توکلی دیگر دانشجوی دربند، مجددا به دادسرای اوین احضار شده و پرونده جدیدی برای ایشان در ارتباط با پیام مشترک به مناسبت ۱۶ آذر گشوده و اتهامات جدیدی به انان تفهیم شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان