صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

ادغام مرکز امور زنان ریاست جمهوری

20 دی 1389

فارس: عضو كميسيون اجتماعي مجلس گفت: در صورتي كه مركز امور زنان در مجموعه يك وزارتخانه قرار گيرد، از اعتبارات خاصي بهره‌مند شده و مي‌تواند خدمات‌دهي بهينه نيز داشته باشد.

محمدقيوم دهقاني در گفت‌وگو با فارس‌ اظهار داشت: تصويب تشكيل وزارت ورزش و جوانان از سوي مجلس با هدف ارائه بهتر خدمات از سوي سازمان تربيت‌بدني و سازمان ملي جوانان به مجموعه ورزش و جوانان بوده است تا بهتر بتوانند فعاليت‌هاي خود را در راستاي رسيدن به اهدافشان انجام دهند.

وي عنوان كرد: از ديگر دلايل ايجاد وزارت ورزش و جوانان مي‌‌توان به فراهم كردن شرايط پيگيري نمايندگان مجلس در زمينه مسائل و مشكلات و انجام پيگيري‌هاي لازم از طريق وزير مربوطه همچنين ارائه راهكارهاي لازم براي حل مشكلات در اين سازمان‌‌ها اشاره كرد.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس با اشاره به اهميت پاسخگو بودن مرجعي براي پيگيري موضوعات در دستگاه‌هاي مختلف بيان كرد: مركز امور زنان، خود مجموعه بسيار بزرگي است كه جمعيت زيادي از افراد جامعه را در برمي‌گيرد و بايد براي ارائه خدمات به آنها آماده باشد.

دهقاني ادغام مركز امور زنان را مناسب ارزيابي كرد و گفت: فعاليت‌هاي اين مركز در صورت ادغام، ارتقا خواهد يافت چرا كه بهتر است زنان خود موضوعات مربوط به زنان را پيگيري كنند تا بتوانند به حقوق خود بهتر دست يابند؛ اگر مركز امور زنان در مجموعه يك وزارتخانه قرار گيرد با توجه به اينكه مي‌تواند از اعتبارات خاصي بهره‌مند شود، مي‌تواند خدمات‌دهي بهينه نيز داشته باشد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان