صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

بررسي نقش زنان در هدفمندي يارانه‌ها و اصلاح الگوي مصرف در خانواده

22 دی 1389

خبرگزاري فارس : مشاور امور بانوان وزارت راه ‌و ترابري گفت: همايش سراسري مشاوران امور بانوان وزارت راه ‌و ترابري 22 و 23 دي سال جاري در بندرعباس برگزار خواهد شد و به بررسي نقش زنان در هدفمندي يارانه‌ها و اصلاح الگوي مصرف در خانواده مي‌پردازد.

سودابه احساني در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبري‌ فارس«توانا» اظهار داشت: همايش سراسري مشاوران امور بانوان وزارت راه ‌و ترابري سازمان‌ها و شركت‌هاي تابعه و ادارات راه ترابري استان‌ها 22 و 23 دي سال جاري در بندرعباس برگزار خواهد شد.

وي عنوان كرد: اين همايش با حضور طيبه صفايي نماينده و رئيس فراكسيون زنان مجلس،‌ مجتهد زاده مشاور رئيس‌جمهور و رئيس مركز امور زنان و خانواده و گودرزي مشاور استاندار استان هرمزگان و تعدادي از مديران و مسئولان راه‌ و ترابري استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

احساني در ادامه اضافه كرد: اين همايش در راستاي نشر و ترويج فرهنگ اسلامي و ايجاد وحدت رويه و اتخاذ خط مشي يكسان در اجراي برنامه‌هاي تدويني ابلاغ شده از سوي مركز امور بانوان و خانواده رياست جمهوري و اطلاع‌رساني در راستاي هدفمندي يارانه‌ها به مشاوران با تشكيل كارگاه آموزشي در جهت اطلاع‌رساني و آگاه‌سازي در زمينه هدفمندي يارانه‌ها و نقش زنان در اصلاح الگوي مصرف در خانواده برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينكه سعي ‌ما اين است كه با اطلاع‌رساني در زمينه هدفمندي يارانه‌ها، زنان در جهت حل مسائل و مشكلات در اجراي مناسب‌تر هدفمندي يارانه‌ها گام موثري بردارند.

مشاور امور بانوان وزارت راه ‌و ترابري گفت: باتوجه به حضور طيبه‌صفايي از قوه ‌مقننه و مريم مجتهدزاده از قوه مجريه، مسائل و مشكلات زنان در كارگاه پرسش و پاسخ بررسي و تعيين جايگاه قانوني مشاوران، نقش اجرايي‌شان در دستگاه‌ها مشخص خواهد.

وي بيان كرد: همچنين اردوي فرهنگي و تفريحي بازديد از مناطق ديدني بندرعباس از جزيره قشم جزء برنامه‌هاي اين همايش در نظر گرفته شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان