صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها

25 دی 1389

خبرگزاري فارس: معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان با بيان اينكه كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در حوزه مباحث حقوقي زنان در دانشگاه‌ها برگزار مي‌شود، گفت: اين كرسي‌ها با همكاري مؤسسات پژوهشي برگزار خواهد شد.

زهرا سجادي در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: يكي از اقدامات معاونت آموزش و پژوهش مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري، برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌ پردازي و نوآوري در دانشگاه‌هاست كه اين كرسي‌ها در خصوص جايگاه علمي نظريه‌هاي جديد پيرامون مباحث مختلف است.

وي در ادامه افزود: در زمينه برگزاري كرسي‌هاي نظريه پردازي در دانشگاه‌ها، آنچه كه به مركز امور زنان مربوط مي‌شود برگزاري كرسي‌هايي در حوزه مباحث حقوقي و سياسي زنان و مباحثي است كه طرح آن براي دانشجويان جاي سؤال دارد و آنها خواهان بررسي نظريه‌هايي نو در اين زمينه هستند؛ از اين رو درخواست دانشگاه‌ها از ما اين است كه كرسي‌هاي نظريه پردازي را برگزار كنيم.

معاون آموزش و پژوهش مركز امور زنان با اشاره به فرمان مقام معظم رهبري مبني بر برگزاري كرسي‌هاي نظريه‌پردازي در دانشگاه‌ها عنوان كرد: از اين جهت ما موظف هستيم كه كرسي‌هاي نظريه پردازي را برگزار كرده و آن را در دستور كار خود قرار دهيم‌ و براي آن برنامه‌ريزي جدي داشته باشيم.

سجادي با بيان اينكه كرسي‌هاي نظريه پردازي در دانشگاه‌ها و با همكاري مؤسسات پژوهشي برگزار مي‌شود، گفت: با توجه به واقعيت‌هاي موجود، به امر شناسايي راهكارهاي ايجاد كرسي‌هاي نظريه پردازي در حوزه زنان پرداخته‌ايم و اقدامات اوليه در اين خصوص همچون شناسايي محققان و صاحبنظران خبره و موضوعات مورد نظر به انجام رسيده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان