صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

محتوای تمام دروس دوره پیش دبستانی قرآنی می شود

25 دی 1389

مهر: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه محتوای تمام دروس دوره پیش دبستانی قرآنی می شود گفت: می خواهیم شرعیات و نکات حلال و حرام را از سنین کودکی به نوآموزان آموزش دهیم.
فاطمه قربان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مصوبه اخیر آموزش و پرورش درباره تبیین آموزش قرآن در دوره پیش دبستانی گفت: منظور از این مصوبه آموزش مستقیم قرآن به نوآموزان نیست بلکه به دنبال این هستیم که سایر آموزشها در این دوره را با رویکرد قرآنی دنبال کنیم.

پیش از این وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده بود: با توجه به چارچوب راهنمای تفصیلی برنامه‌ درسی دوره پیش‌دبستانی، رویکرد برنامه قرآن در این دوره، انس کودک با قرآن کریم و علاقه به یادگیری آن بوده که نشات گرفته از مبانی تعلیم و تربیت اسلامی و شکوفایی فطرت الهی انسان است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه نوآموز در دوره پیش دبستانی باید با اخلاق قرآنی تربیت شود، افزود: به طور مثال داستانها، شعرها، موضوع نقاشی و...با رویکرد قرآن و مفاهیم قرآنی به کودکان فرا داده می شود تا آنها با قرآن انس بیشتری پیدا کنند.

قربان ادامه داد: در این دوره آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن نیز مد نظر نیست و یکی از مسائل دیگری که دنبال می کنیم این است که نکات حلال و حرام و شرعیات را در قالبهای کودکانه به نوآموزان آموزش دهیم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان