صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

احمدی‌نژاد: شعار دو بچه کافی است متعلق به اومانيستی غربی است که می‌گويد بچه مزاحم است برو لذت ببر،

30 دی 1389

ايلنا: امروز مهمترين کار ما ساختن ايران است و زمانی پيشرفت معنا دارد که هدف مشخصی در برابر ما باشد و سوال اينکه به کجا می‌خواهيم برسيم مساله مهمی است.

به گزارش خبرنگار ايلنا محمود احمدی‌نژاد صبح امروز در جمع مديران استان يزد با بيان اين مطلب و ضمن تشکر از خدمات خدمتگذاران اين ديار اظهار داشت: کارهای فراوانی انجام شده که موجب افتخار است و انسان وقتی سرعت پيشرفت را می‌بيند، افتخار می‌کند.

رييس جمهور با بيان اينکه بايد قدر خدمت به مردم را بدانيم، گفت: به همکارانم توصيه می‌کنيم قدر فرصت خدمتگذاری را بشناسند. شما در شرايطی هستيد که کمتر در تاريخ اتفاق افتاده است؛ يک مقطع سرنوشت‌ساز بوده و باور ما براين است که اين فرصت، يک هديه الهی برای تمام بشريت است و مقطع بسيار مهم عبور از همه تجربيات تاريخی و آماده شدن برای برپايی حاکميت الله در سراسر زمين است.

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی متعلق به يک جغرافيا، نژاد و ملت نيست، همانطور که پيامبر اسلام به جغرافيا و گروه ملت تعلق ندارد و جمهوری اسلامی در ادامه راه انبياء برای رساندن بشر به سر منزل مقصود است.
وی خطاب به مديران اجرايی گفت: شما در دوره‌ای مسووليت پذيرفته‌ايد که همه انبياء الهی آرزوی ديدن آن را داشتند و جمهوری اسلامی اصل تحقق وعده انبياء الهی را منتشر کرده و می‌کند. بياييد راه را باز کنيم تا به رنج‌های بشر پايان داده شود.

رئيس‌جمهور تاکيد کرد: حيف است که آدم فرصت خدمتگذاری را با حتی يک ميلی‌متر پايين‌تر از آن قله و اوج کمال انسانی عوض کند. ثانيه‌ها هم مهم است قدرش را بدانيد.
وی تصريح کرد: بايد در دو سطح کار کنيم؛ يکی سطح کلان استانی که لازم است ولی کافی نيست و سطح دوم رسيدگی به امور تک تک مردم. همچنين نبايد پرداختن به مسائل کلان ما را ازامور جزيی غافل کند. برخی وقت‌ها يک کار جزيی آنقدر مهم است که بر کار کلان ارجحيت دارد.

احمدی‌نژاد در بخش ديگری از سخنان خود به الگوی ساختار کشور اشاره کرد و گفت: امروز مهمترين کار ما ساختن ايران است و زمانی پيشرفت معنا دارد که هدف مشخصی در برابر ما باشد و سوال اينکه به کجا می‌خواهيم برسيم مساله مهمی است.
به گفته رئيس‌جمهور، امروز الگوی رايج در دنيا که تمام نظام‌های برنامه‌ريزی دنيا براساس آن عمل می‌کنند الگوی برنامه‌ريزی توسعه است و هدف آن اين است که همه کشورها به نقطه‌ای برسد که امروز نظام‌های سرمايه‌داری به آن رسيده‌اند.

وی با طرح اين پرسش که آيا هدف ما از سازندگی اين است که نمونه‌ای از نظام‌های سرمايه‌داری شويم و يا نخبگان ما مثلاً شخصی همچون رئيس‌جمهور قبلی آمريکا شود، ادامه داد: ‌قطعا پاسخ ما منفی است. ما بدنبال جامعه‌ای هستيم که در آن محبت باشد و همه فرصت کمال و خدايی شدن را پيدا کنند و اين با آنچه که آنها می‌خواهند متفاوت است. ما نمی‌خواهيم ارزش‌های اجتماعی و خانوادگی ما از بين ببرد؛ چرا که فکر می‌کنيم کمال جامعه در کمال خانواده است و بايد ترسيم کنيم که به کجا می‌خواهيم برسيم و اوج قله مطلوب ما رسيدن به حاکميت جهانی و حکومت مهدوی است.
احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: ما بايد با روش‌های خود به آن نقطه برسيم و روش‌های نظام سرمايه‌داری ما را به جامعه مهدوی نخواهد رساند.
وی در عين حال تاکيد کرد: من نمی‌گويم به گذشته ب
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان