صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

احداث بازارهاي عرضه محصولات توليدي زنان سرپرست خانوار

6 بهمن 1389

ایسنا: رييس مرکز امور زنان و خانواده رياست جمهوري گفت: زنان بايد به خودباوري برسند و نياز آنها به خودباوري، کسب مهارت و توجه به جايگاه آنان در جامعه است که امروزه قرار گرفتن زنان ما در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي و ورزشي و عمومي در جايگاه‌هاي بلند، نشان از خودباوري آنان دارد.

مريم مجتهدزاده افزود: در دور سوم سفر هيات دولت به استان گيلان، مصوبات قابل ملاحظه‌اي در خصوص زنان و تحکيم خانواده به تصويب رسيده است.

وي افزود: در راستاي توانمندسازي زنان سرپرست خانوار، تلاش شده است، مشاغل خانگي به آنان آموزش داده شود تا آنان بتوانند به عنوان نيروي فعال به اشتغالزايي بپردازند و براي محصولات توليدي اين هنرمندان نيز قرار است، بازارهايي جهت عرضه احداث شود.

مشاور رييس جمهور ادامه داد: در کارگروه فرهنگ و هنر در استان گيلان ۵۵ ميليارد تومان در زمينه‌هاي مختلف فرهنگي اختصاص يافته است که اين امر مي‌تواند جهشي بزرگ در زمينه فرهنگي استان گيلان باشد.

مجتهدزاده يادآور شد: براي تحکيم خانواده، از تشکل‌هايي که براي تعميق باورهاي ديني با توجه به شرايط بومي و محلي اقدام مي‌کنند حمايت ويژه‌اي صورت خواهد گرفت و همچنين در کنار اين تشکل‌ها، کلاس‌هاي آموزشي براي مسايل بهداشتي و احکام در نظر گرفته شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان