صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

طرح وکیل خانواده در قوه قضائیه در دست بررسی است

6 بهمن 1389

خبرگزاری مهر: معاون اول قوه قضائیه گفت: طرح وکیل خانواده با همراهی مجلس شورای اسلامی از طرح هایی است که در قوه قضائیه در دست بررسی است.
به گزارش خبرنگار مهر در سمنان، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه آیین تودیع ومعارفه رئیس کل دادگستری استان سمنان در جمع خبرنگاران گفت: خانواده و مسائل حقوقی خانواده از مباحثی است که در قوه قضائیه مورد توجه است.

وی با اشاره به راهکارهایی که قوه قضائیه برای حل مشکلات خانوادگی در نظر گرفته است، گفت: نه در نظام تربیتی اسلام و نه در واقعیات اجتماعی حل مشکلات خانواده از ابتدا به حکم دادگاه نیست.

به گفته وی، بهترین راه حل در زمینه مشکلات خانوادگی فرموده قرآن کریم است که می‌فرماید رکن در خانواده مودت و رحمت است.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه حکم در حل مشکل خانوادگی همان حکمیت است، تصریح کرد: شوراهای حل اختلاف بستر مناسبی برای حل مشکلات از طریق صلح و سازش است.

رئیسی با اشاره به اینکه قاضی و حکم دادگاه آخرین راه حل در این گونه مسائل است، گفت: توجه به مسائل حقوق خانواده، تحکیم نظام اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان