صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

حضور متخصصان برجسته 3 قاره جهان در كنگره بین‌المللی زنان و مامایی ایران

7 بهمن 1389

خبرگزاري بين المللي زنان : متخصصان، جراحان و اساتید دانشگاه‌های 3 قاره جهان در نهمین كنگره بین‌المللی زنان و مامایی حضور می‌یابند.

به گزارش خبرگزاري زنان ، عبدالرسول اكبریان، رئیس انجمن زنان و زایمان ایران اظهار داشت: نهمین كنگره بین‌المللی انجمن زنان و مامایی ایران از 17 تا 20 آبان 1390 در حالی در تهران برگزار می‌شد كه از هم اكنون با هماهنگی‌های انجام شده شاهد استقبال مسئولان دانشگاه‌ها و مراكز علمی كشورهای سه قاره آمریكا، آسیا و اروپا می‌باشیم.

وی گفت: هدف از برگزاری این كنگره، بالا بردن سطح آگاهی و ایجاد ارتباط و تبادل تجربیات علمی بین متخصصان و جراحان داخلی و خارجی و پیرامون جدیدترین روش‌های تشخیص و درمان بیماری‌های زنان و زایمان شامل نازایی، سرطان‌ها، بیماری‌های مقاربتی، بهداشت تنظیم خانواده، روش‌های پیشگیری از برخی سرطان‌های زنان از جمله سرطان گردن رحم، اعمال جراحی به روش لاپاراسكوپی و هیستروسكوپی و همچنین جراحی رباتیك كه در حال حاضر جایگاه ویژه‌ای در مراكز جراحی پیدا كرده، خواهد بود.

وی از برگزاری همزمان كنگره مامایی با كنگره زنان و زایمان یاد كرد و گفت: برقراری ارتباط علمی ماماهای كشور با همكاران سایر كشورها از جمله مزایای برگزاری این كنگره است.

اكبریان گروه‌های شركت كننده در نهمین كنگره بین‌المللی زنان و مامایی را شامل متخصصان زنان و زایمان، پزشكان عمومی، ماماها و متخصصان كلیه و مجاری ادارار عنوان كرد وافزود: در این كنگره برای شركت‌كنندگان خارج از كشور نیز امتاز علمی داده می‌شود

نهمین كنگره بین‌المللی زنان و مامایی ایران 17 تا 20 آبان 1390 در مركز همایش‌های رازی تهران برگزار می‌شود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان