صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

شکایت ناهید جعفری از نیروی انتظامی تاکنون بی نتیجه بوده است

5 خرداد 1387

تغییر برای برابری: در پی شکایت ناهید جعفری از نیروی انتظامی در مورد ضرب و شتم پلیس در 13 اسفند 1385 در برابر دادگاه انقلاب ، شکایت نامه ای از سوی ناهید جعفری و وکلای او شیرین عبادی و نسرین ستوده علیه ضارب نیروی انتظامی تسلیم دادگاه شد که تا کنون تمام تلاش های انها به رغم مراجعات مکررشان به نیروی انتظامی بی نتیجه بوده است.

روز گذشته 4 خرداد ما 1387 بار دیگر ناهید جعفری و وکیل او نسرین ستوده در پی تماس نیروی انتظامی تهران بزرگ با انها، به این نهاد مراجعه کردند. نسرین ستوده در این باره به تغییر برای برابری گفت: «طبق دستور قاضی پرونده آنها به ما اعلام کردند چنین شخصی شناسایی نشده است. علی رغم این که موکلم نام کامل مامور مربوطه را اعلام کرده است و تصویری از آن مامور را نیز ارائه داده است ولی در مراجعه ای که دیروز به فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ داشتیم نیروی انتظامی اعلام داشت شناسایی مامور مربوطه امکان پذیر نیست و اینجانب نیز به عنوان وکیل پرونده خانم جعفری درخواست نمودم تا با استعلام از امورپرسنلی نیروی انتظامی هویت ضارب معلوم شود.»
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان