صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

طرح ارتقای امنیت اجتماعی از قزوین تا تبریز

11 خرداد 1387

 دستگیری ۹۵ زن در قزوین به خاطر حجاب

به گزارش سایت میدان، یک مقام مسوول در پلیس استان قزوین از دستگیری ۹۵ نفر در ارتباط با عدم رعایت حجاب اسلامی در قزوین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین در گفتگو با خبرنگاران ضمن تاکید بر ادامه طرح ارتقاء امنیت اخلاقی در استان، با اشاره به ۲۰۰۰ مورد تذکر و ارشاد به زنان بدپوشش برای رعایت حجاب اسلامی خاطرنشان ساخت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۹۵ نفر از افرادی که حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کرده‌اند توسط پلیس دستگیر شده‌اند.

سرهنگ شعبانی همچنین، تعطیلی شش سفره‌خانه بدلیل نداشتن مجوز و همچنین تعهد کتبی از ۱۸ واحد دیگر مبنی بر لزوم رعایت مقررات و شئونات اسلامی را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت نام برد.

 دستگیری 67 نفر در استان آذربایجان شرقی به خاطر حجاب

به ‌گزارش خبرنگار ايرنا، سردار محمدعلي نصرتي، فرمانده نيروي انتظامي استان آذربايجان شرقي، روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با مظاهر فساد، آلوده‌كنندگان محيط اجتماعي و اوباش بشدت برخورد مي‌شود.

به‌گفته وي، ۵۷۵‬ نفر مرد و زن نيز به اتهام داشتن رابطه ناسالم طي دوماه اخير دستگير شدند. وي بر لزوم رعايت حجاب اسلامي از سوي بانوان در سطح استان در چارچوب طرح ارتقاي امنيت اخلاقي و اجتماعي تاكيد كرد و گفت: از اول سال جاري‪ ۱۴‬هزار و‪ ۵۶۰‬ مورد تذكر و ارشاد ارائه شد و‪ ۱۸‬ نفر مرد و ‪ ۴۹‬ نفر زن دستگير شدند.

 دستورالعمل جدید به تاکسی‌ها برای سوار نکردن زنان بدحجاب در اصفهان

در خبر دیگری به نقل از خبرنامه امیرکبیر آمده است: رئیس ستاد احیاء امربه معروف شهرستان اصفهان گفت: از تاریخ ۱۵ خرداد‌ماه سال ‌جاری، تمامی مسافرکشهای شهری موظف به تذکر و سوار ننمودن مسافرین بدحجاب در سطح شهر اصفهان هستند.

مظفر حاجیان در دومین کمیسون مبارزه با مفاسد اجتماعی استان اصفهان، با انتقاد از عملکرد سازمان تاکسیرانی افزود: سوار نمودن دو نفر مسافر در جلو وسیله نقلیه کاری خلاف مقررات است. وی همچنین گفت: طرح جلوگیری از حضور دوچرخه‌سواران زن در سطح شهر به خوبی اجرا شده است و جا دارد کار بیشتری روی آن صورت بگیرد.

رئیس ستاد احیاء شهرستان اصفهان با هشدار نسبت به نقش ماهواره‌ها بیان داشت: ‌”متأسفانه در حال حاضر ماهواره‌ها در خانواده‌های مذهبی نیز جای خود را باز کرده است که این یک زنگ خطر جدی است.”

معاونت سازمان‌های اجرایی ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به اینکه راه نفوذ دشمن به جامعه از طریق اشاعه فرهنگ غربی است، اظهار داشت: “باید نسبت به این موضوع هشیاری بیشتری داشته باشیم و از اشاعه سی‌دی‌های مبتذل و آنچه باعث انحراف و دور شدن جوانان از مذهب می‌شود، جلوگیری کنیم.”
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان