صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

سخنرانی انوشه انصاری درهمایش فن‌آوری اطلاعات در تهران

8 تیر 1387

در سايت ببينيد:ايسنا
نخستین همایش «مدیریت و راهبری فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات» با سخنرانی «انوشه انصاری» از دهم تیر در تهران برگزار می‌شود.

دبير همایش مدیریت و راهبری فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات از سخنرانی انوشه انصاری، نخستین فضانورد ایرانی و اولین زن فضاگرد جهان در اين همایش خبر داد و گفت: «سخنرانی خانم انصاری در روز ۱۰ تیر ماه ساعت ۱۷ بعد از ظهر و به صورت ویدیو كنفرانس خواهد بود.»

مهندس ساده یادآورشد که خانم انصاری به عنوان یک ايرانی موفق در عرصه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات به بیان تجربیات و دانش خود در زمينه مدیریت و راهبری (ICT) خواهد پرداخت.

نخستین همایش مدیریت و راهبری فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات ایران در روز ۱۰ و ۱۱ تیر ماه با حضور مدیران و كارشناسان بخش دولتی و خصوصی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

انوشه انصاری، نخستین ایرانی فضانورد و نخستین زن گردشگر فضایی است كه در ۲۷ شهریور ۸۵ از پایگاه بایكونور در قزاقستان به ایستگاه فضایی رفت.

وی متولد ایران و دارای مدرک كارشناسی ارشد در رشته مهندسی الكترونیک از دانشگاه جرج‌واشنگتن است و هم اكنون به عنوان مدیر شركت پرودی فعالیت می‌كند.

انوشه انصاری در سال ۲۰۰۰ جایزه نخست كارآفرینی ملی ایالات متحده آمریکا را به دست آورد و مجله فورچن در سال ۲۰۰۱ نام او را در لیست تاجران موفق ثبت كرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان